THY Bay Bayan Kabin Memurları Alacak

 Avrupanın en büyük havayolu şirketi Türk Hava yolları bay bayan kabin memuru alımı için yeni bir ilan yayınladı. Neredeyse her ay ilanlarını yenileyen Türk Hava Yolları iş başvurusu yapmak için sizde isbasvurusu.org sitemizden yararlanabilirsiniz. Buradaki bağlantımıza tıklayarak THY insan kaynakları sayfasına ulaşabilir sizde özgeçmiş bilgilerinizi insan kaynakları departmanına ulaştırabilirsiniz. THY iş ilanları yayınlamaya devam edeceğiz.

THY KABİN MEMURU ALIMI ŞARTLARI
iş başvurusu
THY personel alımı ilanı


- T.C vatandaşı olmak,
- 1986 – 1991 yılları arasında doğmuş olmak,
- En az lise mezunu
olmak,
- İngilizceye ilave olarak Arapça, Almanca, Fransızca, Çince, İspanyolca, Japonca, Malayca/Malay Dili, Farsça, İtalyanca, Rusça, Portekizce, Korece, Tayca, Swahili, Endonezce, Hintçe, Vietnamca, Felemenkçe dillerinden en az birini bilmek,
- Adli sicil kaydı bulunmamak,
- Erkek adaylar için askerliğini yapmış veya 1 yıl tecilli olmak,
- Bayanlar için; 160 – 180 cm boylarında olmak,
- Erkek için; 170 – 190 cm boylarında olmak,
- Sağlık durumu her yere seyehat edebilir olmak ilk aranan şartlardandır.

THY İLANINA BAŞVURU


Yukarıdaki şartları taşıyan adayların, ilana THY A.O. resmi web sitesi www.thy.com üzerinden başvurmaları gerekmektedir. Yalnızca bu adresten yapılan başvurular geçerlidir. Bunun dışında herhangi bir şekilde başvuru kabul edilmeyecektir. Adaylar, aşağıdaki linkte yer alan başvuru formunu eksiksiz olarak tamamlayıp onayladıktan sonra THY A.O. tarafından süreçlere katılmak üzere davet edilecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.