Çağrı Merkezleri Türkiyenin Her Yerinde Eleman Arıyor

 Son yılların gözde sektörlerinden Çağrı merkezleri büyük şehirler dışından Anadolunun en uzak illerinde bile istihdam olanağı sağlamaya devam ediyor. Çağrı merkezlerinin bir bürodan oluştuğunu ve herhangi bir sanayi şehrinde olması gerekmediğini göze alırsak bu gayet mantıklı geliyor. Sizde çağrı merkezlerine iş başvurusu yaparak belki de oturduğunuz şehirde iş olanaklarına ulaşabilirsiniz.
is-basvurusu
Çağrı merkezlerinde iş olanakları

 Binlerce kişiye istihdam olanağı yaratan Çağrı merkezleri iş ilanlarını internet sitelerinde yayınlamaktadır. Sizde burada paylaştığımız bazı çağrı merkezi
iş başvuru formlarını doldurabilirsiniz. Örneğin Assist Türkiye geneli personel alımları yapıyor. Buradaki bağlantımız ile Assist çağrı merkezi iş başvurusu yapabilirsiniz.

 IMI Fuarcılık tarafından gerçekleştirilen ve 120 çağrı merkezinden alınan verilerle hazırlanan 'Türkiye Çağrı Merkezleri 2015 Haritası'na göre İstanbul, Eskişehir ve Ankara çağrı merkezlerinin 3 büyük şehri olurken, istihdamın Anadolu illerine kaydığı gözlemlendi.
ÇALIŞAN SAYISI BİNLERİ AŞTI
Bu üç il dışında, 1.000'in üzerinde istihdam sağlayan iller arasında İzmir, Malatya, Kocaeli, Şanlıurfa, Kayseri, Sivas ve Düzce yer aldı. Sıralamada Elazığ 866 çalışana, Antalya 346 çalışana, Manisa 350 çalışana, Tekirdağ ise 175 çalışana istihdam sağlayarak, en verimli illerin başında yer aldı. Geçtiğimiz iki yılda 14 ilde açılan yeni çağrı merkezleri istihdamı artırmaya devam ediyor. İstihdam sağlayacak yeni iller şöyle: Amasya, Aydın, Batman, Burdur, Çorum, Edirne, Gaziantep, Giresun, Kahramanmaraş, Kırıkkale, Manisa, Siirt ve Tekirdağ çağrı merkezleri istihdamına son katılan iller oldu. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.