Evde Davetiye İşi Yaparak Para Kazanmak

 Lazım olanlar; Mürekkep, Yazıcı, Bilgisayar ve bol miktarda hayal gücü... Evden davetiye işi yaparak para kazanabilirsiniz. Sitemizde yayınladığımız evden çalışma yöntemlerine bir yenisini daha ekliyoruz. Özellikle ev hanımlarının ilgisini çekecek bu iş ile sizde çok paralar kazanabilirsiniz. Lazım olanlar bölümünde değindiğimiz gibi bu işi layıkı ile yapmak için en fazla ihtiyaç duyduğunuz şey hayal gücünüz olacak.
evde-davetiye-isi-verenler
Evde Davetiye Yaparak Para Kazanmak

 Gelişen düğün pazarında evlenecek çiftler gün geçtikçe daha ilginç yöntemlere başvuruyor. Özellikle aile yakınlarında kalmasını istedikleri, yıllarca göz önünde olacak davetiyeler görenleri hayretler içinde bırakacak türden olmalı. Cam şişe içinde çeşitli aksesuarlar ile süslenmiş davetiyeler, çeşitli tüyler ile alımlı davetiyeler, ilginç sözler ve değişik yazı tiplerindeki davetiyeler gerçekten çok ilgi çekici. Bu saydıklarımız daha başlangıç. Peki sizin yeni fikirleriniz var mı? Siz de evden davetiyeler yaparak para kazanmak ister misiniz? Bir kaç gün önce
yayınladığımız evden nikah şekeri yaparak para kazanma yöntemine benzer evden davetiye işi ile ayda binlerce TL para kazanabilirsiniz.

Evde yaptığım davetiyeleri nasıl satabilirim?
Gelinlik mağazaları, kuaförler, düğün salonları, matbaalar, nikah şekeri dükkanları vb. yerlerle anlaşarak belli bir komisyon karşılığında davetiyelerinizi pazarlayabilirsiniz.Bu tür yerlere tasarladığınız davetiyelerin bir kataloğunu bırakmanız yeterli olacaktır.
 İnternette kendi blogunuzu açabileceğiniz gibi gittigidiyor gibi ürün satış siteleri üzerinden davetiyelerinizi kolaylıkla satabilirsiniz.
İpucu
Gelirinizi arttırmak için müşterilerinize ek hizmetler sunun. Nişan duyuruları, kişiselleştirilmiş ziyaretçi defterleri, teşekkür kartları ve düğün programı vb.
Uyarı
Her sene trendler değişir ve örneklerinizi güncellemezseniz müşteri kaybedebilirsiniz. Sektör dergilerini takip ederek güncel haberleri ve gelecek trendlerini öğrenebilirsiniz.

 Evde davetiye işleri yaparak para kazanmak isteyen arkadaşlar aşağıdaki yorum bölümünden kendinizi tanıtıp mail adresinizi yazarak davetiye işi veren firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

9 yorum:

 1. devamlı bu tür işlere mail adresimizi bırakıyoruz ama dönen yok kuranfiliz@gmail.com

  YanıtlaSil
 2. gulumsesende@mynet.com

  YanıtlaSil
 3. Asıl mesleğim öğretmenlik. Hayal gücüm ve el becerim çok güçlüdür. Aynı zamanda yeni fikirler üretmek en büyük özelliğimdir. zeynepoyrazlii@gmail.com

  YanıtlaSil
 4. MERHABA TEKNİK RESSAMIM EVDE DAVETİYE İŞİ YAPMAK İSTİYORUM
  7burhan7@mynet.com

  YanıtlaSil
 5. kadirtekin121@gmail.com
  Firdevs
  Agrı

  YanıtlaSil
 6. kadirtekin121@gmail.com
  Firdevs
  Agrı

  YanıtlaSil
 7. Evde ek is olarak davetiye katlama nikah sekeri susleme vb islerle ilgilenmek istiyoruz. 4 kisilik isini hizli ve pratik bir sekilde yapan bir ekibiz. Geri donus yapilirsa cok memnun kalirim iyi gunler dilerim

  YanıtlaSil
 8. Evde ek is olarak davetiye katlama nikah sekeri susleme vb isler yapmak istiyoruz 4 kisilik pratik ve hizli is yapabilen bir grubuz. Geri donus yaparsaniz cok memnun kalirim iyi gunler dilerim. kardelen.tprk97@gmail.com

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.