Evde Ek İş Yapmak Ekip İşi

 Evde ek iş yaparak para kazanmak isteyenler. Bu işin çok kolay olduğunu sanmayın. Evde ek iş yapmak biraz da ekip işi. Evlere iş veren firmalar daha çok işin kaliteli ve hızlı teslim edilmesini ister. Bu durumda yapacağınız tek şey kendinize evde çalışacak bir ekip kurmaktır. Bu ekip apartman komşularınız veya yakın akrabalarınız olabilir. Ekipte iş bölümü yaparak aldığınız yüklü miktardaki işi daha kısa sürede teslim edebilirsiniz. Evlere iş veren firmalar bir ekibi olan kişiler ile 6 aylık yada 1 yıllık anlaşmalar da yapabilir, tabi bunu yapmanız için kaliteli ve hızlı teslim ettiğiniz örnekler olmalı.

 Evde yapılacak işleri daha çok komşuların yardımı ile yapabilirsiniz. Yüklü miktarda aldığınız işler kapı komşularınız ile oluşturacağınız ekipler ile daha iyi olacaktır. Aşağıda komşular ile yapabileceğiniz bazı ek işleri sıralamak istiyoruz.
ekip-ile-para-kazanmak
Evde Komşular İle Para Kazanmak

Evde Yemek İşi: El becerisi yüksek olan komşulara sahipseniz ve yemek yapmaktan zevk alıyorsanız bunu artık kazanca dönüştürmenin zamanı geldi. Yemek şirketlerine yemek yaparak paranızı kazanabilirsiniz. Elbette bunun için bir iş planı hazırlamanız gerekmektedir.Sizden istenilen yemeklere göre ekibinizde bulunan bireylerin becerilerine göre bir iş paylaşımı yapılması gerekiyor. Sulu yemekler bir kişide,salatalar bir kişide,ana yemekler ya da etli yemekler bir kaç kişi de olabilecek şekilde ayrım yapmanız işinizi hızlı yürütmenize yardımcı olacaktır.
Evde Poşet Katlama İşi : Firmalardan alınmış olan yüklü adette poşetlerin katlanması kimi zaman tek kişinin saatlerini almakta. Ancak bunu komşularınızla ya da ekibinizle yaparsanız hem kısa sürede işi teslim etmiş olursunuz hem de işi teslim ettiğinizden yeni bir iş alma şansınız doğacaktır. Fabrikalardan hazır kalıplar halinde gelen poşetlerin çevresinde fazlalıklar varsa temizlenmeli,istenilen şekilde katlanmalı ve bir köşeye şekil alması için bırakılmalıdır. Bu işlemde de komşularınızdan yardım alabilirsiniz.
Evde Örgü İşi Yapmak : Yine el becerisi yüksek olan bayanların yapabileceği geliri yüksek olan işten bahsetmek istiyoruz. Tuhafiyeler ve örgü ürünlerinin satıldığı mağazalar ile anlaşma sağlayabilir bu anlaşmaya göre sipariş alabilirsiniz. Özellikle de kış aylarında bayanların tercih ettiği atkı,bere,eldiven,şal gibi ürünleri örerek yüksek miktarda para kazanmak mümkün. Bunun için de ekip kurmanızda fayda var. Ne kadar çok ürün ortaya çıkartırsanız o kadar çok para kazanırsınız diyebiliriz. Çünkü iplik fiyatları gerçekten ucuzdur. Yapımları her ne kadar biraz uzun sürse de uzun vadede size yüksek paralar kazandıracak işler arasında yer alıyor.
Çeyizlik Ürünler Yapmak : Örgü işinin bir benzeri olarak geçmektedir. Genç kızları olan anneler gelinlik çağına gelmeden kızları için çeyizlerini dizmeye başlar.Eğer el beceriniz varsa ve bu işi yapabilecek deneyimli ekibiniz varsa gerçekten yapmanız için engel hiç bir durum yok. Dilerseniz yapmış olduğunuz el emeği göz nuru çeyizlik ürünleri satabileceğiniz yerlere çeyizlik ürün satan mağazalara satabilirsiniz. Çevreden bu işi yaptığınız duyulması durumunda alabileceğiniz iş miktarı da artacaktır.
Evde Boncuk İşiyle Para Kazanmak : Komşularınızla yapabileceğiniz bir diğer kazandıran iş ise boncuk işidir. Bu işte gözleriniz biraz yorulabilir ancak aynı örgü ürünlerinde olduğu gibi getirisi yine fazladır. Hazır alacağınız boncukları farklı ürünler üzerine dikerek farklı şekiller verebilir göz alıcı güzellikte ürünler ortaya çıkartabilirsiniz. Bunun için komşularınızdan yardım isteyebilir bir ekip çalışması yapabilirsiniz.

9 yorum:

 1. kayrahan07@hotmail.com

  Antalya bölgesinde evde ek iş yapmak istiyoruz.mail adresimizden ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 2. sibelhulur@gmail.com

  İstanbul anadolu yakasindayim evde ek is yapmak istiyorum

  YanıtlaSil
 3. gulumsesende@mynet.com Ankara gölbaşı bölgesinde evde ek iş yapmak istiyorum.

  YanıtlaSil
 4. Ankara Gölbaşı nda ikamet ediyorum .evde ek iş yapmak istiyorum.
  gulumsesende@mynet.com

  YanıtlaSil
 5. Antalya da yaşıyorum. Evde ek iş yapmak istiyorum. asliii.58@hotmail.com

  YanıtlaSil
 6. Kayseride evde ek işe çok ihtiyacım var tek olarak da ekip arkadaslariylada is yapmak istiyorum camicemaat.ea@gmail.com

  YanıtlaSil
 7. Kayseride evde ek işe çok ihtiyacım var tek olarak da ekip arkadaslariylada iş arıyorum camicemaat.ea@gmail.com

  YanıtlaSil
 8. Kayseride evde ek işe çok ihtiyacım var tek olarak da ekip arkadaslariylada iş arıyorum camicemaat.ea@gmail.com

  YanıtlaSil
 9. sukriye2015@hotmail.com izmir

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.