Evden Çalışarak Para Kazanılacak İşler

 İşsizlik rakamlarının bir türlü düşmediği bu dönemde evden çalışarak para kazanılacak işleri sizlere paylaşmak istiyoruz. Herkes evindeki huzurlu ortamda el işi göz nura bir iş yaparak para kazanmak ister. Özellikle mutfak masraflarını çıkarmak isteyen ev hanımlarını ilgilendiren bu ilanımızda evden çalışarak nasıl para kazanılacağını anlatmaya çalışacağız. Kişilik meselesidir kimi insanlar el işlerinde çok iyi kimisi yazı yazmada. Evden el işleri yaparak ta para kazanılabilir makale yazarak ta. Sitemizde ara ara yayınladığımız evden yapılacak işler ilanlarımızdan kendinize uygun olanı seçip hatta bir kaç örnek yaparak bunu reklam halinde aşağıdaki yorumlar bölümünden paylaşabilirsiniz.
evde-para-kazanma-yontemleri
Evden çalışarak para kazanma yöntemleri

 Örneğin evde nikah şekeri yapma işinden çok para kazanabilirsiniz. Evde nikah şekeri yapmak için ilanımızı inceleyebilir firmalardan teklif alabilirsiniz.

 Bir diğer örneğimiz ise evden sabun paketleyerek para kazanmak. Sabun paketleyerek nasıl para kazanılır diye soracak olursanız. Firmalar çok zaman isteyen ve
işçilik masrafları yüksek olan paketleme işini evden çalışmak isteyenlere vererek hem zamandan hemde işgücünden fayda sağlamaktadır.

 Yine evden yapılacak bir diğer işimiz de evde kına paketleri hazırlayarak para kazanmak. Aslına bakılırsa bu işlerin hepsi kolaydır. İlk bakışta basit gibi görünen bu işlerde örneğin 1000 adet başına 10 tl gibi bir rakama çalışıldığından tek başına yapılabilecek bir iş değildir. Aile fertleri ile beraber hızlı ve çok sayıda yapılan işler çok kazandırır.

10 yorum:

 1. Ay çok isterim aytenaydin25@gmail.com

  YanıtlaSil
 2. Çok isterim böyle bir iş çok da ihtiyaç var aytenaydin25@gmail.com

  YanıtlaSil
 3. Çok isterim aytenaydin25@gmail.com

  YanıtlaSil
 4. Çok isterim aytenaydin25@gmail.com

  YanıtlaSil
 5. aytenaydin25@gmail.com
  Ayten

  YanıtlaSil
 6. ANKARA gulumsesende@mynet.com

  YanıtlaSil
 7. merhaba karaman merkezde oturuyorum evde yapılabilecek işler arıyorum fatmaglsn@outlook.com

  YanıtlaSil
 8. Merhaba kocaelinden mine bende evde iş yapmak istyorumm mine_rabia@hotmail.com

  YanıtlaSil
 9. çizim yaparak para kazanma varmı

  YanıtlaSil
 10. evden çizim yaparak para kazanma varmı

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.