İhlas Pazarlama İş Başvurusu İle 1000 Kişiye İş

 İhlas Pazarlama iş başvurusu yapmanın tam sırası. Sektördeki canlılık ile büyümeye devam eden Pazarlama sektörünün devlerinden İhlas Pazarlama bin yeni personel alımı yapmaya hazırlanıyor. Ciro hedefini 1 Miyar liraya çıkaran İhlas Pazarlama kapıdan kapıya pazarlama yöntemini kullanarak 1000 kişilik iş olanağı yaratacak. 1997 yılından bu yana hizmetlerine aralıksız devam eden şirketin 15 milyon kişilik mutlu portföyü bulunmakta. 5500 çalışanı bulunan İhlas pazarlama sektördeki adımlarını 1000 kişilik yeni kadroları ile güçlendirecek çalışan sayısını 6500 kişiye çıkaracak. İçerisinde bulunduğumuz işsizlik rakamlarına çok büyük katkı sağlayacak bu girişim için İhlas Pazarlama yönetim kuruluna tebriklerimizi sunarız.
ihlas-pazarlama-is-ilanlari
İhlas Pazarlama Personel Alımı

 Peki İhlas Holding bünyesindeki İhlas Pazarlama iş başvurusu nasıl yaparız. Burada paylaştığımız bağlantıya tıklayarak sizde İhlas pazarlama ailesine katılabilir büyümeye devam eden sektörde
çok iyi yerlere gelebilirsiniz. Her zaman söyleriz satış pazarlama sektöründe bulunan para hiç bir yerde yoktur. Türkiyenin 75 ilinde faaliyetlerini sürdüren İhlas pazarlama iş başvurusu yapmak için sizde isbasvurusu.org sitemizden yararlanabilirsiniz.

 Çalışma şeklini gelin bize Genel Müdür Orhan Korkusuz, anlatsın. ''Mağazalar işin sadece yüzde 3'lük kısmı, kalan yüzde 97'lik kısım ise kapıdan kapıya satış. Ancak insanların kapısı, gidip gelişigüzel çalınmıyor. Genellikle referans ile satış yapılıyor ve aileden izin ile randevu alınarak sunum yapmaya gidiliyor. Ev halkına tanıtım yapıldıktan sonra satış gerçekleştiriliyor ve bir randevu en fazla 1.5 saat sürüyor'' diye konuştu.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.