Nikah Şekeri İşleri 3000 TL Kazandırıyor

 Sitemizde yayınladığımız evden para kazanma yöntemlerine bir yenisini daha ekliyoruz. Özellikle ev hanımlarının ilgisini çekecek Nikah şekeri yapma işleri ile evden çalışarak 3 bin tl ye kadar para kazanabilirsiniz. Sitemizde bulunan ek işlerden sabun paketleme işi, kalem montajı ve çakmak kutulama, kına paketleme işleri yanında şimdi de ilginizi çekecek evden nikah şekeri yapma işi ile sizde bırakın mutfak masraflarını çıkarmayı ev geçindirecek kadar para kazanabilirsiniz.

 Başlangıçta bu işi yapan çok kişi var diye düşünebilirsiniz. Evet doğru ama bu işi kaliteli ve zamanında yapan çok az kişi var emin olabilirsiniz. Evden nikah şekeri yapma işi yeni evlenecek çiftler için ilginç ve süslü hediyelik eşyaların, yiyeceklerin maharetli eller ile kaliteli yapılma işidir. Öncelikle nikah şekeri işi yeni evlenecek çiftlerin isteği üzerine evden kurabiye, sabun, cam işi gibi üzerinde nikah tarihleri bulunan objelerin yapılma işidir.
evden-para-kazanmak
Evden nikah Şekeri Yaparak Para Kazanmak

 Evden nikah şekeri yapma işini evlenecek çiftler de verebilir firmalar aracılığı ile de alabilirsiniz. Firmalar tabi ki komisyon karşılığında bu işi yaptırırken müşterilerinizi kendiniz bulursanız tüm kazanç size kalacaktır. Müşteriyi kendileri bulmak isteyenler öncelikle evlenecek çiftlere maliyetine işi yapıp biraz reklam yapmaları gerekmekte. Reklamdan kastımız yaptığınız nikah şekeri üzerine minicik kağıtlara kendi telefon numaranızı eklemek. Emin olun işinizi beğenen onlarca nikah davetlisi sizi arayacaktır.

Evde nikah şekeri işini veren firmalar yapılacak ürünün bir örneğini ve malzemeleri sizlere vererek sadece işçilik masraflarınızı karşılıyorlar. Firmalardan işi alan kişiler kalite yanında sürümden kazanmak için işi çok hızlı yapmak zorunda. Diğer taraftan evlenecek
kişilerden işi alacaklar daha çok zamanı olduklarından işi daha kaliteli ve boş zamanlarında yaptıklarından ve komisyon ödemedikleri için daha çok kazanıyorlar.
Bizim tavsiyemiz evde nikah şekeri işini yapacak kişiler firmalara yönelmeden kendi reklamlarını yaparak direkt olarak işi almaları. İlk zamanlar bu biraz zor olabilir ama zamanla reklamlarınız sayesinde müşterileriniz sıraya girecektir.

 Evde nikah şekeri yaptıran firmalar ne kadar kazandırıyor diye ufak bir araştırma yaptık. Firmalar daha çok kendi komisyonlarını kestikten sonra nikah şekeri başına 1-5 kuruş arası ödeme yapıyorlar. Yani günde 1000 adet nikah şekeri paketleyen kişi ayda 3 bin tl ye kadar para kazanabiliyor. Günde 1000 rakamı gerçekten zor bir rakam ama büyük bir aileniz varsa üstesinden gelinmeyecek bir iş değil. Evde nikah şekeri yaparak para kazanmak isteyen arkadaşlar öncelikle aşağıdaki yorum bölümünden sizde eposta bilgilerinizi bırakarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Evden yapılacak işleri veren firmalar isbasvurusu.org sitemizin yorum bölümlerini çok incelerler.

50 yorum:

 1. volkancolak×@hotmail.com

  YanıtlaSil
 2. Yapılabilir güzelmiş. volkancolak×@hotmail.com

  YanıtlaSil
 3. romantizma_1986@hotmail.com

  YanıtlaSil
 4. romantizma_1986@hotmail.com

  YanıtlaSil
 5. böyle işlere nasıl başvuru yapacağımızı da belirtin de yapalım.

  YanıtlaSil
 6. gulnur.1985@hotmail.com

  YanıtlaSil
 7. gulnur.1985@hotmail.com

  YanıtlaSil
 8. gulnur.1985@hotmail.com

  YanıtlaSil
 9. yunus06@gmail.com 20 Ekim 2015

  YanıtlaSil
 10. asiyesuzer@gmail.com ulasirsabilirsiniz. ekibim vardir

  YanıtlaSil
 11. izmir/torbalı kuranfiliz@gmail.com

  YanıtlaSil
 12. İstanbul'da ikamet etmekteyim.Bu Sene kardeşim üniversiteye başladığından acil işe ihtiyacım var.Evde 4 kişiyiz.0538 373 00 73 fatma.dasdemir.34@gmail.com ulaşabilirsiniz.

  YanıtlaSil
 13. Çok isterim eğlenceli dir aytenaydin25@gmail.com

  YanıtlaSil
 14. Bu kadar kişiden bize kısmet varsa tabi

  YanıtlaSil
 15. Ayten aydıntepe
  aytenaydin25@gmail.com
  Eğlenceli bir iş olabilir

  YanıtlaSil
 16. Ayten aydıntepe
  aytenaydin25@gmail.com
  Eğlenceli bir iş olabilir

  YanıtlaSil
 17. toprak

  kayrahan07@hotmail.com

  Antalya ikamet ediyorum.

  YanıtlaSil
 18. gamze_yasin75@hotmail.com

  YanıtlaSil
 19. ınşalla olur çalısırız aılecek talıbız

  YanıtlaSil
 20. ınşalla olur çalısırız aılecek talıbız

  YanıtlaSil
 21. kadirtekin121@gmail.com
  Firdevs
  Agrı

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.