Bu Kurum 79 Personel Alımı Yapacak Hemen İş Başvurusu Yap

 Bugünkü yüklü personel alımı yapacak kurum Kocaeli üniversitesi. Üniversite bünyesinde çalıştırılmak üzere 79 yeni personel alımı yapılacak. KPSS B grubu puana sahip adayların başvuru yapacağı ilan detaylarına aşağıda ulaşabilir sizde başvuru tarihleri arasında şansınızı deneyebilirsiniz. Üniversite 79 kişilik hemşire alımı yapacaktır. Hemşire iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar ilan detayları burada.

- Hemşire: 69 Kişi (Lisans Mezunu),
- Hemşire: 10 Kişi (Sağlık Meslek Lisesi Mezunu).

ŞARTLAR
universite-is-ilanlari
Kocaeli üniversitesi personel alımı

- Türk vatandaşı olmak,
- Herhangi bir hapis cezası almamış olmak,
- 18 yaşını doldurmuş olmak,
- Erkek adaylar için askerliğini
yapmış olmak,
- Lisans mezunları için 2014 KPSS (B) grubu sınavlardan lisans mezunları için KPSSP3, Ortaöğretim mezunları için 2014 KPSS (B) grubu KPSSP94 puanına sahip olmak ilk aranan şartlardandır.

BAŞVURU BELGELERİ

- 2014 KPSS sonuç belgesi,
- Nüfus cüzdanı fotokopisi,
- Diploma,
- 1 adet resim ilk istenen belgeler arasında yer almaktadır.

BAŞVURU

Adayların, ilanın yayımı tarihinden itibaren 15 inci günün mesai bitimine kadar Kocaeli Üniversitesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Personel Bürosu Umuttepe Merkez Yerleşkesi 41380 Umuttepe-İZMİT/KOCAELİ adresine şahsen başvurmaları gerekmektedir. Posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir. Başvuru süresinin son günü resmi tatil gününe rastlaması halinde takip eden iş gününün mesai bitimine kadar (17:30) müracaat kabul edilecektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.