Enerji Bakanlığı Memur Alımı İş Başvurusu

 Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı memur alımı için yeni bir ilan yayınlamıştır. Sözleşmeli bilişim personeli kadroları için toplamda 6 kişilik personel alımı yapacak kamı kurumu iş başvurusu detayları hemen aşağıdadır. Enerji ve Tabii Kaynaklar bakanlığı memur alımı şartlarına ve başvuru tarihlerine hemen aşağıda ulaşabilirsiniz.

 Enerji ve Tabii Kaynaklar bakanlığı memur alımlarında KPSS 70 puan şartı aramaktadır. Lisans mezunu arkadaşların başvuru yapabileceği memur alımı şartlarında 5 yıllık tecrübe aranıyor.

ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞI MEMUR ALIMI ŞARTLARI
memur-alimi
Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Memur Alımı


- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48'inci maddesinde sayılan genel şartları taşımak,
- En az 4 yıllık bir bölümden mezun olmuş olmak,
- KPSS üzerinden en az 70 puan almış olmak,
- Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak veya en
az 1 yıllık tecil ettirmiş olmak,
- En az 5 yıllık tecrübeye sahip olmak ilk aranan şartlar arasında yer almaktadır.

Ayrıca her aday için özel şartlar da bulunmaktadır. Bunlar için kılavuzu inceleyebilir ve detaylı tüm bilgileri alabilirsiniz.

BAŞVURU

Başvurular 07/12/2015 tarihinde başlayıp 18/12/2015 tarihinde saat 15:00'da sona erecektir. Adayların, Kılavuzda belirtilen İstenilen Belgeler bölümünde belirtilen belgelerle ile birlikte şahsen veya posta yoluyla T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı'na başvurmaları gerekmektedir. Postadaki gecikmeler ve ilanda belirtilen süre içerisinde yapılmayan başvurular ile eksik belge içeren ya da imzasız başvuru formları değerlendirmeye alınmayacaktır.

Başvurular T.C. Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı Personel Dairesi Başkanlığı Nasuh Akar Mah. Türkocağı Cad. No:2 Bahçelievler - Çankaya/ANKARA adresine yapılacaktır.

İSTENEN BELGELER

- Başvuru formu,
- CV,
- Belgeler,
- Mesleki tecrübeleri gösteren belgeler,
- KPSS sonuç belgesi,
- Yabancı dil belgesi,
- Diploma,
- Sertifikalar,
- Askerlik belgesi ilk istenen belgelerdir.

 Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanlığı memur alımı kılavuzuna burayı tıklayarak ulaşabilir sitemizden memur alımı ilanlarını sürekli olarak takip etmeye devam edebilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünden sizde memur alımları ile ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.