EPDK Memur Alımı İlanı İş Başvurusu

 Enerji Piyasası Düzenleme Kurumu (EPDK) memur alımı için ilan yayınlamıştır. Çözümleyici, Mütercim, Tercüman, yönetim görevlisi ve iletişim görevlisi kadrolarına memur alımı yapılacaktır. KPSS sınav şartı bulunan ilan detaylarına aşağıda ulaşabilir sizde EPDK memur alımı sınavına girmeye hak kazanabilirsiniz.

EPDK MEMUR ALIMI SINAVI BAŞVURU ŞARTLARI


1-) Başvuru yapacak adayların Devlet Memurları Kanunu’nun 48. maddesinde belirtilmiş olan genel şartları son başvuru tarihi 25 Kasım 2015 tarihi itibari ile taşıyor olmak,
epdk-is-basvurusu
EPDK Memur Alımı Sınavı

2-) Merkezi yerleştirme sonucu B grubuna ait herhangi bir kadro ya da pozisyona yerleştirilmiş olan adaylar başvuru yapamaz.

3-) İlanın tam metninde bulunan başvurulacak pozisyona ait şartları taşımak.

Giriş sınavı başvuruları 12 Kasım 2015 tarihinde başlayacak olup 25 Kasım 2015 tarihi mesai bitiminde sona erecektir. Ayrıca başvurular EPDK tarafından temin edilen ya da www.epdk.gov.tr adresinden temin edilen başvuru formunun doldurularak istenilen belgeler ile birlikte EPDK İnsan Kaynakları ve Destek Hizmetleri Daire Başkanlığı’na
elden ya da posta yolu ile yapılacaktır. Posta ile yapılacak olan başvurularda, gönderilen belgelerin son başvuru tarihine kadar ulaşmaları gerekmektedir. Aksi taktirde son başvuru tarihini geçtikten sonra postayla gelen başvurular değerlendirilmeye alınmayacaktır.

SINAVA GİRECEK OLAN ADAYLARDAN İSTENECEK OLAN BELGELER

a) Diploma ya da geçici mezuniyet belgesinin okul ya da noter tarafından onaylanmış örneği,

b) Üç adet vesikalık fotoğraf,

c) B grubu kadrolar için 2014 KPSS sonuç belgesi,

ç) T.C. kimlik numarası beyanı gibi belgelerdir.

Tüm bunların yanı sıra giriş sınavı, 14 Aralık 2015 – 18 Aralık 2015 tarihleri arasında kurum adresinde bulunan hizmet binasında yapılacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.