Evcil Hayvan Bakıcılığı Yaparak Evden Para Kazanmak

 Aynı çocuk bakıcılığı gibi evcil hayvanlarına önem veren kişiler kendilerini olmadığı iş saatlerinde yada gece yürüyüşlerinde hayvanlarına bakacak elemanlar aramaktadırlar. Sıcak yaz aylarında 5 yıldızlı çoğu otel de pet hayvanlarını kabul etmediğini düşünürsek bu işte iyi para var. Özellikle lüks semtlerde oturan hayvanseverler evcil hayvanlarını emanet edebilecek kişiler aramaktadırlar. Eğer sizde hayvanlardan (özellikle köpeklerden) korkmuyorsanız bu işi ek para kazanmak için yapabilirsiniz.
hayvan-bakiciligi-para-kazanmak
Köpek Gezdirerek Para Kazanmak

 Günde 1 saat kadar köpek gezdirerek para kazanmak ister misiniz? Lüks semtlerde 1 saatlik köpek gezdirme işleri 50 TL gibi iyi bir rakam ile yaptırılabilmektedir. Sadece evcil hayvanlar değil evde büyütülen bitkiler bile uzun tatillere çıkılırken ek kazanç
sağlamak isteyenlere bırakılabiliyor.

 Bu tip işleri nereden bulabilirim diye düşünüyorsanız 2 şansınız var. Ya internetten ilanları takip ederek (özellikle bu yazımızın altında mail adresinizi ve nasıl çalışacağınızı yorum bırakarak) yada lüks semtlerin apartman girişlerine ilan asarak bu tip işlere ulaşabilirsiniz. Kısa bir hesap ile günde 1 saat köpek gezdirseniz aylık 1500 tl yapar ki bu gerçekten iyi bir rakam.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.