Evde Ütü İşi Yaparak Para Kazanmak

 Son dönemin en gözde işlerinden belkide fırsatı değerlendirenin çok para kazandığı işlerden ütü işini evde yapabilirsiniz. Özellikle karı-koca çalışan evlerde ütü işi tam bir dert olmakta. Ütü yapma dükkanı açmak ta fazla masraflı olmadığından girişimcilerin yeni gözdesi çok meşgul kişilerin ütüsünü yapmak oluyor. Bu iş için dükkan açmak çok değil 20 bin TL masraf ile yapılabiliyor. 2 adet profesyonel ütü makinesi, dükkan kirası ve çalışacak personel maaşı. Ki çalışacak personele siz yapacaksanız gerek kalmıyor. Peki ütü işini evden yapabilir miyiz? Tabi ki evet. Evde ütü yaparak para kazanmak isteyen özellikle bayanlar bu iş için biçilmiş kaftan. Evde ütü işi yaparak ayda 1000 TL kazanma şansınız var. Gelin evde ütü işi yaparak para kazanma detaylarını inceleyelim. Bu arada sitemizde bulunan Ek İş İlanlarını mutlaka incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Evde ütü işi yapmak isteyenlerin yakacakları elektrik parasını bile düşünmeleri gerekmektedir. Çünkü zahmetli olduğu kadar masraflı da olmaktadır. Genellikle tanesini 50 kuruştan ütüleyen kişiler değişik modellere göre farklı paralar isteyebiliyorlar. Örneğin bir pantolon 50 kuruşa ütülenirken bir gömlek iki liraya ütülenebilir.
evde-utu-yaparak-para-kazanmak
Evde Ütü Yaparak 1000 TL Kazanmak

Bu sebeple evlere ütü işi veren firmalar size şu kadar ödeme yapabilir diyerek kesin ya da yakın bir rakam veremiyoruz. İşin çok çıkması ve size farklı kıyafetlerin gelmesi sizin gelirinizi artırabilir.

Evde ütü işi öncelikli olarak sizlere şu kadar rakam kazandırır diyemeyiz. Çünkü çıkacak olan işin büyüklüğünü maalesef tam olarak bilemiyoruz. Özellikle kuru temizleme firmalarının sıklıkla verdiği bu işlerde parça başına ödeme yapıyorlar.

Evlere ütü işi alarak evde iş yapmaya karar verirseniz, evlere ütü işi veren firmalardan alacağınız ürünler ile hemen işe başlayabilirsiniz. Evlere bu işi veren firmalar sizlere poşetler içerisinde gömlek, iç çamaşırı ve diğer kıyafetleri vereceklerdir. Bu teslimatları yapmak
için biraz hızlı olmalı ve işi hemen kaparak başlamalısınız. İşleri size söylendiği gibi yapmanızın ardından ise hazır bir hale getirerek yine aynı şekilde geri vermeniz gerekmektedir.

Evlere 2016 yılında ütü işi veren firmalar ile iletişim kurmak isteyenler isterlerse, kendi internet siteleri üzerinden telefonlarını öğrenebilirler ve telefonla arayabilirler. Aynı zamanda sosyal ağlar üzerinden de isterseniz iletişim kurabilirsiniz. Bu sayede firma yetkilileri ile direk iletişim kurmuş olursunuz. Aynı zamanda eğer isterseniz aşağıda bulunan yorum kısmında adınızı soyadınızı yazarak yorum bırakabilirsiniz. E-mail adresinizi de vererek sizinle iletişim kurmasını isteyebilirsiniz. Fakat aşağıda yorum bulunan kısma adres ve telefon numarası gibi bilgilerinizi vermemeniz rica olunur. Çünkü ek iş için bırakacağınız yorumlar herkese açık olacağı için herkes tarafından görünecektir.

16 yorum:

 1. Merhaba pendikte oturuyorum evde utu yapmak istiyorum mailim

  deliyuregim_91@hotmail.com

  YanıtlaSil
 2. Merhaba ben Betül güneş mailim

  deliyuregim_91@hotmail.com

  Evde ütü işi yapmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

  YanıtlaSil
 3. Evde utu isi yapmak istiyorum kendi meslegim utu profesyonel utucuyum 12 senedir yapiyorum konya

  YanıtlaSil
 4. Ayşe Sevda Önen.Evimde yapabileceğim her iş ile ilgileniyorum.Lütfen bana cevap yazın.

  YanıtlaSil
 5. Ayşe Sevda Önen.Evimde yapabileceğim her iş ile ilgileniyorum.Lütfen bana cevap yazın.

  YanıtlaSil
 6. Evimizde ütüleriniz özenle yapılır. Ütülenecek parçalar tarafınızdan evimize bırakılıp ütülenmiş olarak evimizden teslim alınır.

  YanıtlaSil
 7. Evimizde ütüleriniz özenle yapılır. Ütülenecek parçalar tarafınızdan evimize bırakılıp ütülenmiş olarak evimizden teslim alınır.

  YanıtlaSil
 8. Merhaba istanbul beyoglunda oturuyorum üniversite mezunuyum mesleğim muhasebe şimdiye kadar çalışıyordum ama çocuk olunca evde oturmam gerekti o yüzden evde is yapmak istiyorum ilgilenir ve bilgi verirseniz sevinirim iyi calismalar sevilayserim@hotmail.com

  YanıtlaSil
 9. Evde ütü işine yapabilim

  YanıtlaSil
 10. Çanakkale de oturuyorum. Cigdem-lider@hotmail.com

  YanıtlaSil
 11. Çanakkale de oturuyorum. Cigdem-lider@hotmail.com

  YanıtlaSil
 12. Çanakkale de oturuyorum. Cigdem-lider@hotmail.com

  YanıtlaSil
 13. merhaba istanbul esenyurta oturuyorum evde ütü işi yapmak idtiyorum
  ufuk0500@hotmail.com

  YanıtlaSil
 14. Merhaba istanbul/kagithanede ikamet ediyorum.Evimde utu işleriniz itinayla yapılır..tulin.yildiz64@gmail.com

  YanıtlaSil
 15. istanbul beylikdüzünde ikamet eden bir ev hanımıyım.itina ile ütü yaparım. evde ütü işi yapmak istiyorum. ilgilenen firmalar, ev hanımları, öğrenciler, memurların nursultankoyun1986@hotmail.com adresine e posta göndermesini rica ederim.

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.