Evden Yemek Yaparak Para Kazanmak

evden-para-kazanmak
Evde Yemek Yaparak Para Kazanmak
 Bayanların çok ilgisini çekecek bu ilanımızda evden yemek yaparak para kazanmanın inceliklerine değinmek istiyoruz. Sizde evden küçük firmalara ve yemek şirketlerine yemek hazırlayarak para kazanabilirsiniz. Gelişmiş ülkelerde çok tutan bu meslek ile evini geçindiren kişiler bulunmakta. Karı koca çalışan evlerde yemek yapmak tam bir dert. Siz el emeği yaptığınız ev yemeklerini bu kişilere para karşılığı vererek mutfak masraflarınızı çıkarabilirsiniz.


EVDE YEMEK İŞİ NE KADAR KAZANDIRIYOR?


Sizlerde evlerinizde kendi mutfağınızda isterseniz yemek işi yapabilirsiniz. Vereceğimiz bir örnekte bir ofisin ya da küçük bir işletmenin yemek işini alarak kendi evinizde yemek yaptığınızı varsayalım. Yaptığınız yemeklerin masrafları bir kenara yemek işi için 1,500 – 2,000 TL arasında maaş almanız oldukça mümkündür diyebiliriz.

EVDE YEMEK HAZIRLAMA İŞİ ZOR MUDUR?

2016 yılında hala devam edecek bu işinde kendine göre zorlukları bulunmaktadır. Birçok yemek yapan bayan kollarından ve ayaklarından şikayet etmektedirler. Ayrıca  sizler böyle bir iş aldığınız zaman her gün yemek yapacağınızdan kokusundan ya da yemek yapmanın vereceği bıkkınlıktan bunalmazsınız ama kollarınız o kadar kişilik yemek yapmayı kaldırmayabilir.

Bu nedenle kollarınız ve ayaklarınıza dikkat etmeli, eğer bir
rahatsızlığınız var ise mutlaka bu işi almamalısınız. Sağlık problemlerinin birçoğunun yemek işlerinde görüldüğünü için bu işi yapanlar en fazla 1 yıl çalışmaktadırlar.


EVDE YEMEK İŞİ VEREN FİRMALAR


2016 yılında evde yemek işi yapmak isteyenlere, yemek listeleri eğer yok ise büyük ihtimalle kendileri kafalarına göre yemek yapacakları için bir liste çıkartmalarını öneriyoruz. Çünkü bu işi yapan birçok insandan duyduğumuzu kadarı ile her gün ne yapacağım diye düşünmek zorunda kalıyorlar. Bu yüzden bizlerin tavsiyesi de, günlük olarak kendilerine yemek listeleri hazırlamalarıdır. Çünkü eğer listeleri hazır olursa daha rahat yemeklerini yapabilecek ve oturup sürekli ne yemek yapsam diye düşünmek zorunda kalmayacaklardır.

UYARI: Bizler site olarak sizleri sadece yemek işi veren firmalar ile buluşturmayı hedefliyoruz. Bu sebepten dolayı sitemiz kesinlikle bir iş vaat etmemektedir. Eğer sizlerde isterseniz, aşağı kısma hangi işi yapmak istediğinizi yazabilir ve bu işleri bulma da etkili bir rol oynayabilirsiniz. Üstelik vereceğiniz e-mail adreslerinin de güncel olması ve kontrol ediliyor olması son derece önemlidir. Aynı zamanda Facebook ve Twitter sayfalarımızı da güncel olarak takip etmeniz sizin hayrınıza olacaktır. Çünkü buralardan da bizden bilgi alabilir ve belki de kendinize güzel bir iş bulabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.