İŞKUR 4500 Kişilik Tek İlan Yayınladı

 Toplum yararına çalışma projeleri kapsamında 4500 Kişiye iş olanağı sağlanacak. İŞKUR çalışmalarından bu ilan ile sizde iş olanaklarına ulaşabilirsiniz. Dün başlayan başvurular 20 kasım tarihinde son bulacak.

Yeni verilmiş olan ilanda tam 4 bin 500 kişiye yeni iş imkanı sağlanacak. Bingöl Valiliği, Toplum Yararına Çalışma Programları (TYÇP) kapsamında 4 bin 500 kişiye iş imkanı sağlayacağını duyurdu.

Başvuruların 11 – 20 Kasım tarihleri arasında alınacak olan iş başvurusu ile ilgili olarak yapılan açıklamada şunlar kaydedildi.
4500-is-ilani
İŞKURda 4500 kişiye iş

"Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ile İlçe İl/İlçe/Belde Belediye Başkanlıkları, İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri, İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği ve İl Müftülüğü işbirliğinde toplam 4 bin 50 kişiye yönelik olarak düzenlenecek olan Toplum
Yararına Programlar (TYP) için katılımcı başvuruları 11 Kasım-20 Kasım 2015 tarihleri arasında yapılacaktır.

Başvuru şartları, kuruma kayıtlı işsiz olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, emekli, malul, dul ve yetim aylığı almamak, açık öğretim hariç öğrenci olmamaktır."

İŞE BAŞLANGIÇ TARİHİ 7 ARALIK

Tüm programların 7 Aralık'ta başlayacağının da kaydedildiği açıklamada, "Başvuru süresi sona erdikten sonra yeni katılımcı başvurusu alınmayacaktır. Başvurular Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğüne şahsen yapılabileceği gibi, iskurun kendi sistemi üzerinden de yapılabilecektir.

Başvuru yapan katılımcılar, 24 Kasım tarihinden itibaren, başvurdukları Kurum ve Kuruluşa müracaat ederek mülakata katılacaklardır" denildi.

1 yorum:

  1. SLM iş veren ve şirket müdürleri 1986 yılından beri kule vinç montaj ve bakım formeni olarak çalışmaktayım. Çukurova Baytur inşaatda iş kazası geçirdim kolum bilekten kaybettim yani elim yok benim gibi kule vinç montaj ve bakım elemanı arayan firmalara duyrulur . Benim işe çok ihdiyacım var kolum ve elim yok diye kimse işsiz gezmesin. Tüm duyarlı kule vinçi olan deposu olan şirket ve yöneticilere duyrulur. Montajını yapa bildiğim kule vinçler POTAİN KUYRUKLU VE KUYRUKSUZ CADİLLON BBPR KULE VİNÇLERİ YAPIYORUM İyi bir depo cuyum kolum yok kimseye muhtaç olmamamak için çalışmam gerekli 05386619150

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.