Malatya SYDV Personel Alımı İş Başvurusu

 Malatya Darende sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı personel alımı için yeni bir ilan yayınlamıştır. Bu ayın 26'sı son başvuru tarihi olan ilanın detaylarına burada ulaşabilir sizde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Büro personeli ve inceleme görevlisi kadroları için eleman arayan kurum yeni ilanlarını yayınlamaya devam edecek.

Çalışma Şekli: BELİRSİZ SÜRELİ
Ünvan: BÜRO GÖREVLİSİ
Açıklama:
EN AZ OFİS PROGRAMLARINI BİLİYOR OLMAK
sydv-personel-alimi
Malatya SYDV Personel Alımı

- EN AZ (B) SINIFI BELGESİ OLMAK

- 1- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. 2-1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi kadrosu ve 1 adet Büro Görevlisi kadrosu için ; En az 4 yıllık fakültelerden mezun olmak. (Adaylar yukarıda ayrı ayrı belirtilen
kadrolardan yalnızca 1 tanesine müracaat edebileceklerdir. Birden fazla kadroya müracaat edenlerin başvurusu değerlendirmeye alınmayacaktır.) 3- Bilgisayar programlarını iyi biliyor olmak. 4- Sosyal iletişim becerilerine sahip olmak. 5- Başvuranların çevreyi iyi biliyor olmaları gerekmektedir. 6- En az 1 (bir) yıldır Malatya İlinin Darende ilçesinde ikamet ediyor olmak veya Darende Nufus kütüğüne kayıtlı olmak.

Çalışma Şekli: BELİRSİZ SÜRELİ
Ünvan: SOSYAL YARDIM VE İNCELEME GÖREVLİSİ

Açıklama:
EN AZ OFİS PROGRAMLARINI BİLİYOR OLMAK

- EN AZ ( B) SINIFI

- 1- Yükseköğretim Kurulu Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından yapılan Kamu Personel Seçme Sınavında KPSSP3 puan türüne göre en az 60 puan almış olmak. 2-1 adet Sosyal Yardım ve İnceleme Görevlisi kadrosu ve 1 adet Büro Görevlisi kadrosu için ; En az 4 yıllık fakültelerden mezun olmak. (Adaylar yukarıda ayrı ayrı belirtilen kadrolardan yalnızca 1 tanesine müracaat edebileceklerdir. Birden fazla kadroya müracaat edenlerin başvurusu değerlendirmeye alınmayacaktır.) 3- Bilgisayar programlarını iyi biliyor olmak. 4- Sosyal iletişim becerilerine sahip olmak. 5- Başvuranların çevreyi iyi biliyor olmaları gerekmektedir. 6- En az 1 (bir) yıldır Malatya İlinin Darende ilçesinde ikamet ediyor olmak veya Darende Nufus kütüğüne kayıtlı olmak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.