MSB 130 Yeni Memur Alımı İş Başvurusu

 Milli Savunma Bakanlığı (MSB) 130 kişilik yeni memur alımı ilanı yayınlamıştır. Aşağıda Milli Savunma Bakanlığı memur alımı kadrolarına ve personel alımı şartlarına ulaşabilir sizde başvuru tarihleri arasında müracatınızı yapabilirsiniz.

MSB ALINACAK MEMUR KADROLARI
msb-is-ilani
Milli Savunma Bakanlığı Memur Alımı


- Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmen: 10 Kişi,
- Uzman: 49 Kişi,
- Psikolog: 1 Kişi,
- Mimar: 1 Kişi,
- Mühendis: 35 Kişi,
- Mütercim: 1 Kişi,
- Tekniker: 13 Kişi,
- Aşçı: 2 Kişi,
- Garson: 2 Kişi,
- Hizmetli: 2 Kişi,
- Koruma: 5 Kişi,
- Şoför: 1 Kişi.

MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI MEMUR ALIMI ŞARTLARI


- 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun değişik 48'inci maddesinde belirtilen genel ve özel şartlara sahip olmak,
- 18 yaşını tamamlamış olmak,
- Erkekler için askerliğini yapmış olmak,
- Aranan niteliklere sahip olmak,
- Ortaöğretim, Ön Lisans ve Lisans mezunları için 2014 KPSS girmiş olmak ilk aranan şartlardır.

BAŞVURU

Memur alım faaliyeti Kılavuzda yer alan faaliyet takvimine uygun olarak icra edilecektir. Kılavuzdaki devlet memuru kadrolarına karşılarında belirtilen kontenjan ve niteliklerde personel temini yapılacaktır.

Başvurular, MSB'nin www.msb.gov.tr resmi internet sitesi üzerinden 14-21 Aralık 2015 tarihleri arasında yapılacaktır. Adaylara yapılacak tüm duyurular (başvuru şartlarını
taşımadığından başvurusu kabul edilmeyen adayların bilgilendirilmesi dahil), MSB'nin www.msb.gov.tr resmi internet sitesi üzerinden yapılacak, ayrıca bir çağrı yapılmayacaktır.

Başvuruların bitimini müteakip, başvurusu ve belgeleri kabul edilen adaylar, KPSS puanlarına göre sıralamaya tabi tutulacaktır. TABLO-2'deki mesleki yeterlilik sınavı yapılacak her bir unvan için 20 katı aday, sadece mülakat sınavı yapılacak her bir unvan için 6 katı aday belirlenerek kimlikleri, 05 Ocak 2016 tarihinden sonra www.msb.gov.tr resmi internet sitesinde yayımlanacaktır.

Belirlenen adaylar; 11-15 Ocak 2016 tarihlerinde MSB Devlet Memurları Eğitim Merkezi Komutanlığında (DEMKOM) (Tandoğan/ANKARA) mesleki yeterlilik ve mülakat sınavına tabi tutulacaklardır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.