Sağlık Personeli İş İlanları ve Aranan Kadrolar

 Sağlık sektöründe iş her zaman var. Ölmeyen meslek olarak anılan bu sektördeki iş olanaklarına isbasvurusu.org sitemizde sürekli yer vermekteyiz. Özellikle özel sektörün açtığı yeni hastanelerde teknisyenlerden hemşireye, doktordan güvenlik görevlisine kadar çeşitli kadrolarda personel alımları hız kesmeden devam ediyor. Sitemizde bulunan Medical Park hastanesi iş başvuru formu özel hastanede çalışmak isteyenler için hazırlandı. Bitirmek üzere olduğumuz 2015 yılında binlerce personel alımı yapılan sektörde 2016 yılının iş ilanları yayınlanmaya başladı bile. Sektörün öncüleri iş ilanlarını internet sitelerinden yayınlamakla beraber kamu kurumları yeni personel alımı ilanlarında çoğunlukla KPSS şartı aramakta. Kamu kurumlarında sağlık personeli alımlarından yararlanmak isteyenlerin son olarak Adli Tıp Kurumu memur alımı ilanını incelemesini tavsiye ediyoruz.
saglik-is-basvurusu
Sağlık Sektöründe İş Olanakları

 2016 yılında da bu yıl olduğu gibi belirli kadrolarda sağlık personeli alımlarına devam edilecek. Aşağıdaki kadrolarda meslek sahibi iseniz işiniz
hazır diyebiliriz.


 1. - Laboratuvar Teknisyeni,
 2. - Enfeksiyon Uzmanı,
 3. - Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi,
 4. - Sağlık Personeli (Çok Sayıda),
 5. - Halkla İlişkiler Uzmanı,
 6. - Hemşire (Çok Sayıda),
 7. - Klinik Destek Elemanı,
 8. - Hastane Müdürü,
 9. - Doktor Asistanı,
 10. - Servis Hemşiresi,
 11. - Diş Teknisyeni,
 12. - Anestezi Teknikeri,
 13. - Radyoloji Teknikeri,
 14. - Hasta Kabul Elemanı,
 15. - Ebe,
 16. - Ameliyathane Teknisyeni,
 17. - Tıbbi Satış Mümessili,
 18. - Hasta Danışmanı (Çok Sayıda).
 Özel hastaneler müşteri memnuniyeti odaklı çalıştıklarından çağrı merkezi ve hasta danışmanı kadrolarına çok önem vermektedirler. Diksiyonu düzgün insan ilişkilerinde başarılı iş arayan arkadaşlar bu kadrolarda çalışmayı düşünebilirsiniz.

 Sağlık sektöründe çalışmak isteyen yada halihazırda sektörde deneyimli çalışanlar aşağıdaki yorum bölümünden sizde düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.