Sermaye Piyasası Kurulu Memur Alımı İş Başvurusu

 Sermaye piyasası kurulu memur alımı için yeni bir ilan yayınlamıştır. Toplamda 40 kişilik memur alımı için aşağıdaki şartları ve tarihleri duyuran kurul memur adaylarının başvurusunu beklemektedir. 2 Farklı pozisyon için farklı şartlar arayan Sermaye Piyasası kurulu ilan detaylarına hemen aşağıda ulaşabilir sitemizden memur alımı haberlerini takip etmeye devam edebilirsiniz.
sermaye-piyasasi-kurulu-personel-alimi
Sermaye Piyasası Kurulu Memur Alımı

- Uzman Yardımcısı: 35 Kişi,
ŞARTLAR
- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin (A) bendinde yer alan genel şartları taşımak,
- Kılavuzda yer alan bölümlerden mezun olmak,
- Uzman Yardımcısı için, ÖSYM tarafından yapılan 2014 KPSS LİSANS veya 2015 KPSS A Grubu ve Öğretmenlik sınavlarında KPSSP5 veya KPSSP54 puanı 80 üzerinde olmak,
- Uzman Hukukçu Yardımcısı için, ÖSYM tarafından yapılan 2014 KPSS LİSANS veya 2015 KPSS A Grubu ve Öğretmenlik sınavlarında KPSSP103 puanı 80 üzerine olmak ilk aranan şartlardandır.
BAŞVURU
Giriş Sınavı'na katılabilmek için "Başvuru Formu" ve istenen belgelerle, 16 Kasım 4 Aralık 2015 tarihleri (saat 9.30 - 17.30) arasında Kurul'un Ankara'daki merkezine elden veya posta yoluyla başvurulması gerekmektedir. İstenilen belgelerin en geç son başvuru günü saat 17:30'a kadar teslim edilmesi gerekmektedir. Başvuru süresi içerisinde yapılmayan başvurular ile postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.
Sermaye Piyasası Kurulu ve meslek personelinin görev ve yetkilerini, sınava katılma koşullarını, sınav konularını, sınavların yapılış şeklini ve sınavların değerlendirilmesi ile ilgili ayrıntılı bilgileri içeren "Sınav Broşürü" ve "Başvuru Formu" Kurul'un aşağıda adresleri gösterilen Ankara Merkezinden veya internet sayfasından (www.spk. gov.tr) temin edilebilir.
BELGELER
- Başvuru formu,
- Diploma,
- KPSS sonuç belgesi,
- 2 adet yeni fotoğraf istenmektedir.
- Mühendis: 5 Kişi.
ŞARTLAR
- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinin (A) bendinde yer alan genel şartları taşımak,
- KPSS 80 puan üzerinde almak,
- Üniversitelerin bilgisayar mühendisliği bölümlerinden mezun olmuş olmak,
- 35 yaşını doldurmamış olmak,
- Sağlık durumu her yerde çalışmaya elverişli olmak ilk aranan şartlardandır.
BAŞVURU
Giriş Sınavı'na katılabilmek için "Başvuru Formu" ve istenen belgelerle, 16 Kasım - 4 Aralık 2015 tarihleri (saat 9.30 - 17.30) arasında Kurul'un Ankara'daki merkezine elden veya posta yoluyla başvurulması gerekmektedir. İstenilen belgelerin en geç son başvuru günü saat 17:30'a kadar teslim edilmesi gerekmektedir.
Başvuru süresi içerisinde yapılmayan başvurular ile postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır. "Başvuru Formu" Kurul'un aşağıda adresleri gösterilen Ankara Merkezinden veya internet sayfasından (www.spk.gov.tr) temin edilebilir.
İSTENEN BELGELER
- Başvuru formu,
- Diploma,
- KPSS sonuç belgesi,
- 2 adet yeni fotoğraf istenmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.