SYDV Bayan ve Erkek Büro Personeli Alımı

 Sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı personel alımlarını yayınlamaya devam ediyoruz. Bitlis SYDV merkez teşkilatında görevlendirmek üzere 1 bayan 1 erkek büro memuru alımı yapacaktır. İş başvurusu yapmak isteyenler için Bilgisayarda office programlarını kullanabilmek en büyük şart olarak görülen personel alımı ilanı detaylarına hemen aşağıda ulaşabilirsiniz.
sydv-is-basvurusu
SYDV Memur alımı ilanı

Son Başvuru: 26.11.2015

İl: BİTLİS
İlçe: BİTLİS MERKEZ
Alınacak Sayı: 1

Çalışma Şekli: BELİRSİZ SÜRELİ
Ünvan: BÜRO GÖREVLİSİ


Açıklama:
Bilgisayar ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak

- 4 yıllık fakültelerin; İktisadi ve İdari Bilimler, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, Siyasal Bilimler, Sosyal Bilgiler
Öğretmenliği, Uluslararası İlişkiler, Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olmak

- En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak

- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

- 1. 4 yıllık fakültelerin; İktisadi ve İdari Bilimler, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, Siyasal Bilimler, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği, Uluslararası İlişkiler, Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olmak 2. Bilgisayar ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak 3. En az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak 4. Askerlik görevini yapmış olmak 5. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak 6. Son 6( altı) ay Bitlis merkezde ikamet ediyor olmak. 7. Seyahat engeli bulunmamak 8. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak 9. Öğrenmeye ve sürekli gelişime açık olmak Detaylı bilgiye Bitlis Valiliği websitesi www.bitlis.gov.tr adresinden ulaşılabilir.


1(BİR) BAYAN BÜRO GÖREVLİSİ ALIMI

Son Başvuru: 26.11.2015

İl: BİTLİS
İlçe: BİTLİS MERKEZ
Alınacak Sayı: 1

Çalışma Şekli: BELİRSİZ SÜRELİ
Ünvan: BÜRO GÖREVLİSİ


Açıklama:
Bilgisayar ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak

- 4 yıllık fakültelerin; İktisadi ve İdari Bilimler, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, Siyasal Bilimler, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği, Uluslararası İlişkiler, Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olmak

- Aday vakfın bulunduğu ilçe sınırları içinde ikamet ediyor olmalı

- 1. 4 yıllık fakültelerin; İktisadi ve İdari Bilimler, Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik, Sosyoloji, Psikoloji, Halkla İlişkiler, Siyasal Bilimler, Sosyal Bilgiler Öğretmenliği, Uluslararası İlişkiler, Sosyal Hizmetler bölümlerinden mezun olmak 2. Bilgisayar ve Microsoft Office programlarını iyi derecede kullanabiliyor olmak 3. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek vücut veya akıl hastalığı veya vücut sakatlığı ile özrü bulunmamak 4. Son 6( altı) ay Bitlis merkezde ikamet ediyor olmak. 5. Seyahat engeli bulunmamak 6. Sosyal iletişim becerisine sahip olmak 7. Öğrenmeye ve sürekli gelişime açık olmak Detaylı bilgiye Bitlis Valiliği websitesi www.bitlis.gov.tr adresinden ulaşılabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.