Üniversite İçin 108 Yeni Personel Alınacak Hemen İş Başvurusu Yap

 Üniversiteler istihdama katkı sağlamaya devam ediyor. Sütçü İmam Üniversitesi Hemşire kadrolarına toplamda 108 yeni personel alımı için ilan yayınlamıştır. Sağlık personeli alımlarına önem veren Üniversiteler özellikle bağlı hastaneler için personel alımı yapmaktadır. 108 Kişilik Hemşire alımı yapacak Sütçü İmam üniversitesi personel alımı şartlarına aşağıda ulaşabilirsiniz.

SÜTÇÜ İMAM ÜNİVERSİTESİ ALINACAK PERSONEL RAKAMLARI


- Hemşire alımı: 108 Kişi.

ÜNİVERSİTE PERSONEL ALIMI ŞARTLARI
sutcu-imam-is-ilani
Sütçü İmam Üniversitesi Personel Alımları

- Türk vatandaşı olmak,
- Kamu haklarından mahrum kalmamış olmak,
- 18 yaşını doldurmuş olmak,
- Erkek adaylar için askerliğini yapmış olmak ilk aranan şartlar arasında yer almaktadır.

BAŞVURU VE ALIMLAR


KPSS (B) grubu Lisans Mezunları için KPSSP3, Orta Öğretim Mezunları için KPSSP94 puan sırası esas alınmak suretiyle http://www.ksu.edu.tr adresinde yayımlanan
ilanda alım yapılacaktır. Başvuru süresi ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gündür. Posta ile ve eksik belge ile yapılacak başvurular geçersizdir. Konu ile ilgili ilan metnine http://www.ksu.edu.tr adresinden ulaşılabilir, ilgililere ilanen duyurulur.

İSTENEN BELGELER

- Başvuru formu,
- KPSS sonuç belgesi,
- CV,
- Diploma,
- Kimlik fotokopisi,
- 1 adet fotoğraf ilk istenen belgelerdir.

 Sütçü İmam üniversitesinin personel alımı ilanına buraya tıklayarak ulaşabilir sizde şansınızı katlayabilirsiniz. Personel alımından yararlanmak isteyen adaylar başvuru tarihleri arasında mutlaka müracatınızı yapmanız gerekmekte. Üniversitede çalışmak bazen zor olsa da kaliteli bir ortam olduğundan tercih ediliyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.