2016 Enka İnşaat Yurtdışı Personel Alımları İş Başvurusu

 Enka İnşaat yurtiçi ve yurtdışı projeleri için yeni yılda da yüzlerce personel alımı gerçekleştirecek. Sizde sitemizde bulunan Enka İnşaat iş başvuru formundan yararlanarak bu fırsatları değerlendirebilir ülkemizin en köklü inşaat firmalarından birinde iş olanaklarına ulaşabilirsiniz. İşçiden Mühendise kadar çeşitli kadrolarda personel alımı yapacak olan Enka inşaat özellikle yurtdışı pozisyonlarında yüksek maaş garantisi ile göz dolduruyor.

Enka İnşaat’ın 2016 yılı için dönem dönem açık olan pozisyonlarına bakıldığı zaman Afganistan, Kazakistan, Gürcistan ve Moritanya gibi ülkelerde iş imkanlarının olduğu görünmektedir. Sadece yurtdışı ile kalınmayıp yurtiçinde de çeşitli illerde iş imkanları bulunmaktadır. Yurtiçine göre daha fazla para kazanmaka isteyen işçilerin genellikle yurtdışındaki işleri daha çok tercih ettiği bilinmektedir.
enka-is-basvurusu
Enka İnşaat Personel Alımları

Dolayısıyla eğer vasıflı bir inşaat işçisi iseniz ya da inşaat sektörü ile ilgili bir mühendis iseniz, yurtdışındaki inşaat işlerini değerlendirerek daha fazla ücretler ile çalışma şansını elde edebilirsiniz. Enka İnşaat, kendileri ile çalışmak isteyenlere güzel bir kariyer fırsatı sunacağını belirtiyor. Bunun ile ilgili detaylı açıklamayı Enka İnşaat‘ın insan kaynakları bölümünden
de bulmak mümkündür.

Yüksek kalite hedeflerimizi, zamanında ve bütçeye uygun şekilde gerçekleştirmek için, yetenekli insanların ekibimizin üyesi olması çok önemlidir. ENKA’da, yüksek performanslı iş arkadaşlarımızı, oldukça tatmin edici koşullar altında tutmayı hedefleriz. Bu nedenle, bizim vizyon ve değerlerimizi kendilerine ait gibi sahiplenen ve kültürümüzü kendi davranışları ile birleştirebilen ve zorlu durumları iyi iş fırsatlarına dönüştürebilen insanlara odaklanırız.

Ayrıca Enka İnşaat, iş fırsatlarının yanı sıra firma bünyesinde staj yapmak isteyen adaylara da şans tanımaktadır. Staj fırsatları üst seviye üniversite öğrencileri için sunulmaktadır; tüm adayların İngilizce’ye hakim ve en az 3.0 ortalamaya sahip olması gerekmektedir. Her sene başvuruları için son tarih 31 Mart’tır. Yüksek talep ve sınırlı imkan sebebiyle,  size önerimiz, staj başvurunuzu Enka İnşaat’ın resmi internet web sayfası adresi olan www.enka.com adresinden İnsan Kaynakları departmanından ilgili yılın başlangıcında tamamlamanız gerekmektedir.

1 yorum:

  1. SLM iş veren ve şirket müdürleri 1986 yılından beri kule vinç montaj ve bakım formeni olarak çalışmaktayım. Çukurova Baytur inşaatda iş kazası geçirdim kolum bilekten kaybettim yani elim yok benim gibi kule vinç montaj ve bakım elemanı arayan firmalara duyrulur . Benim işe çok ihdiyacım var kolum ve elim yok diye kimse işsiz gezmesin. Tüm duyarlı kule vinçi olan deposu olan şirket ve yöneticilere duyrulur. Montajını yapa bildiğim kule vinçler POTAİN KUYRUKLU VE KUYRUKSUZ CADİLLON BBPR KULE VİNÇLERİ YAPIYORUM İyi bir depo cuyum kolum yok kimseye muhtaç olmamamak için çalışmam gerekli 05386619150

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.