EÜAŞ KPSS Şartsız 116 Personel Alımı Yapacak

 Elektrik Üretim A.Ş. (EÜAŞ) yayınladığı iş ilanı ile KPSS şartı olmadan 116 personel alımı yapacağını duyurdu. Türkiyenin çeşitli illerinde alımı yapılacak elemanlar ile ilgili şartlar ve rakamlarını hemen aşağıda inceleyebilirsiniz. EÜAŞ iş başvurusu yaparak sizde bu fırsattan yararlanabilir köklü bir kuruluşta çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz.

EÜAŞ ALINACAK PERSONEL / ŞEHİR VE SAYI


- ARTVİN: 12 Kişi,
- BALIKESİR: 14 Kişi,
- AYDIN: 14 Kişi,
- KAYSERİ: 18 Kişi,
- MUĞLA: 14 Kişi,
- MUŞ: 20 Kişi,
- SİİRT: 6 Kişi,
- OSMANİYE: 4 Kişi,
- HATAY: 4 Kişi,
- AFYON: 6 Kişi.
euas-personel-alimi
EÜAŞ iş başvurusu

İş başvurusunda bulanacak olan adaylar 3 farklı kategori içerisinde alınacaklardır. Bu alınacak olan adaylar için 3 farklı şart bulunmaktadır. Bu şartlara ise
aşağıda ulaşabilirsiniz.

ŞARTLAR

- Elektrik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların; EML/Teknik Lise ve Dengi okulların "Elektrik", "Elektrik-Elektronik", "Elektrikçilik" bölümleri ile "Elektrik-Elektronik Teknolojisi" bölümünün (Bobinajcılık, Elektrikli Ev Aletleri Teknik Servisi, Yüksek Gerilim Sistemleri, Elektrik Tesisatları ve Pano Montörlüğü ile Endüstriyel Bakım Onarım) alt dalı mezunu olması gerekmektedir.

- Elektronik Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların; EML/Teknik Lise ve Dengi okulların "Elektronik", "Elektrik-Elektronik" bölümleri ile "Elektrik-Elektronik Teknolojisi" bölümünün (Büro Makinaları Teknik Servisi, Elektromekanik Taşıyıcılar, Görüntü ve Ses Sistemleri, Güvenlik Sist., Haberleşme Sist., Otomasyon Sist.) alt dalı mezunu olması gerekmektedir.

- Makina Teknisyeni mesleği için başvuracak adayların; EML/Teknik Lise ve dengi okulların "Makine","CNC", veya "Makine Teknolojisi" bölümü mezunu olması gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.