Gelinlik Aksesuarları Yaparak Para Kazanmak

 Düğün sektörü iyi para kazandıran, özellikle yeni gelinlerin ilgisini çeken ilginç ve dikkat çekici ürünlerin satışına olanak veren bir sektör. Özellikle yaz bahar aylarında canlanan sektörden sizde çok güzel paralar kazanabilirsiniz. Nikah şekeri işi, kına işi vs... derken Gelinlik aksesuarları yapıp satarak ev geçindirebilirsiniz. Gelinlik öyle bir sektör olmuş ki 1000 TL olan da var 150000 bin tl olan da. Ömrü hayatında bir defa giyilecek bir elbise için bu kadar para harcanır mı ayrı bir tartışma konusu ama bu güzel günde gelin ve aileleri için her şeyin layıkı ile güzel olması gerekmekte.

 Hiç bir zaman ölmeyecek bu sektörde Gelinlik aksesuarları yaparak sizde evden para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Ben düşününce ilk aklıma gelen aksesuar (eşime aldığım) kuaförden sonra başa takılan çiçekli taç. Örneğin bu taç 15-20 tl arasında satılmakta. Kullanılan malzemeye göre 100 Tl olanları bile var. Halbuki yapılışı ve malzemelerin bulunması çok kolay. Bu tip aksesuarları evinizde günde 10 tane yapıp sattığınızı düşünsenize.
evden-para-kazanmak
Evde Gelinlik Aksesuarları Yaparak Para Kazanmak

 Bunun yanında gelinlik çantası ve altın kesesi gibi aksesuarlar da çok para kazandırmaktadır. Gelinlik çantası tamamlayıcı bir aksesuar olarak gelinliklerin yanında olmazsa olmaz bir üründür. Altın kesesi da aynı keza takı merasiminden sonra altınların taşınması için mutlaka olması gereken aksesuardır. Çanta ve altın kesesi yapmak kolay da bunları modern modaya uygun tasarlayıp alıcı bulmak biraz zor. Markalaşmayı düşünenler için zaten evden
çalışma mantığı çok ters düşecektir. Bizim yapmamız gereken hayal gücümüzü çalıştırarak piyasada bulunan ürünleri farklı dizaynlar ile satışa çıkarmak olacaktır. Gelinlik ve gelinlik malzemeleri satan mağazalar ile anlaşıp sürümden kazanmak en mantıklısı.

 Gelin bolerosu ve gelin tacı satışı ile de para kazanmak mümkündür. Gelinlik boleroları hem modern hemde pratik bir aksesuardır. Biraz nakış dikiş bilgisi olanların rahatlıkla yapabileceği ürünlerin başında gelir. Gelin tacı da gelinlik içinde bayanları çok güzel ve sempatik gösteren bir aksesuardır. Hem yapılışı çok kolay hemde pazarda alıcısı çoktur. Küçük kızlar bile düğüne giderken bu aksesuarlardan takmak isteyecek.

 Gelin eldiveni de bir diğer gelinlik aksesuarı olarak evden yapılabilecek aksesuarlar arasındadır. Özellikle kış düğünlerinde gelinler elleri üşümesin diye bu tip aksesuarlar kullanmaktadır.

 Gelinlik aksesuarları yaparak sizde evden para kazanmanın tadına varabilirsiniz. Huzurlu ve güvenli ev ortamında bir nevi kendi işinizin patronu olabilir ürettiğiniz ürünlerin hızına ve kalitesine bağlı olarak çok paralar kazanabilirsiniz. Gelinlik aksesuarları gelini daha güzel göstermek için alınan ürünler olduğundan daha fazla emek isteyen bir iş kolu olmuştur. Bu emeğin karşılığında çıkan kaliteli ürünler mutlaka alıcı bulacaktır.

 Evden yaptığınız aksesuarları yukarıda da bahsettiğimiz gibi gelinlik satan butiklere giderek tanıtabilir onların da komisyon koyması ile para kazanacaklarını açıklayabilirsiniz. Büyük bir gelinlik mağazası ile anlaştığınız zaman verilen siparişlere yetişemeyeceğiniz zamanlarınız olacaktır. Bu bakımdan yapacağınız aksesuarları teb başınıza değil aile fertlerinden oluşturacağınız bir takımla da hızınızı arttırabilirsiniz.

Aşağıdaki yorum bölümünden faydalanarak yapabileceğiniz aksesuarları yazabilir burada iş veren firmalara ulaşabilirsiniz.

11 yorum:

 1. Korkmaz Demir
  Ankara/Mamak
  Korkmazdemir65@gmil.com
  543 853 98 35

  Çok miktarda iş almak istiyorum, Aileme yaptıracağım...

  YanıtlaSil
 2. Korkmaz Demir
  Ankara/Mamak
  Korkmazdemir65@gmil.com
  543 853 98 35

  Çok miktarda iş almak istiyorum, Aileme yaptıracağım...

  YanıtlaSil
 3. Esra çolak
  Bulutesra@windowslive.com
  Ankara/sincan
  Bende yapabilirim...

  YanıtlaSil
 4. mrb her is itina ile yapilir sivadta yasiyorum mail adresim
  sema_gul58@hotmail.com

  YanıtlaSil
 5. İzmir ödemiş lütfen ulaşın işi yaparım sultankimil@gmail.com

  YanıtlaSil
 6. burakgulsah09@hotmail.com izmir menemen 2 kişiyiz

  YanıtlaSil
 7. Bende yapmak istiyorum evde is 5 kisilik ekibim var ankara

  YanıtlaSil
 8. Bu işi istiyorum adana bala.78@hotmail.com

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.