ÖSYM Bilişim Memuru Alımı İlanı İş Başvurusu

 ÖSYM Sözleşmeli bilişim personelleri alacak. Farklı kadrolar için farklı becerilere sahip personeller arayan ÖSYM memur alımı ilanına aşağıda ulaşabilir şartları hemen inceleyebilirsiniz. ÖSYM memur alımı ilanı detaylarında 3 farklı kadro için 5 kişi arandığını görüyoruz. KPSS şartının olmadığı düşünülemeyen bu ilan detaylarında başvuru tarihlerine ulaşabilirsiniz.

 ÖSYM iş başvurusu yaparak sizde bir nevi kamuya memur olmak isteyenlerin işini yapmaya başlayacaksınız. Merkezi sınav kurumu olarak bilinen ÖSYM kamu memur alımlarını gerçekleştirmektedir. Toplamda 5 kişinin alınacağı sözleşmeli kadrolarda bilişim dalında bilgi sahibi olmak gerekiyor.
osym-is-basvurusu
ÖSYM Memur Alımı

Başvuru Tarihi : 03.12.2015 - 18.12.2015
Başvuru Adresi : ÖSYM AİS

ÖSYM kurumu da bir devlet kurumudur. Bu devlet kurumunda çalışan kişiler diğer devlet kurumlarında ki haklar gibi hepsinden yararlanmaktadırlar. ÖSYM
bilişim birimine personel açığı sebebiyle yeni çalışacak kişiler alacaktır.

ÖSYM ALINACAK PERSONEL SAYILARI VE KADROLARI


- JAVA YAZILIM MÜHENDİSİ: 3 Kişi,
- VERİTABANI YÖNETİCİSİ: 1 Kişi,
- AĞ ve SİSTEM Uzmanı: 1 Kişi.

Başvuru Şartları
- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı genel koşulları taşımak,
- Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kuramlarından mezun olmak,
- İyi derecede yazılı / sözlü İngilizce bilmek,
- Erkek adaylar için muvazzaf askerlik çağına gelmemiş veya askerlik çağına gelmiş ise muvazzaf askerlik hizmetini yapmış, erteletmiş veya muaf olmak.

ÖSYM memur alımı kılavuzuna burada ulaşabilir sizde bu köklü kurumda iş olanaklarına ulaşabilirsiniz. ÖSYM zaman zaman yayınladığı memur alımı ilanları ile memur olmak isteyenlere umut olmaya devam ediyor. Aşağıdaki yorum bölümünden sizde düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.