Oyuncak Yaparak Evden Para Kazanmak

 Evden para kazanma yöntemlerine bugün çocuklarımızın da çok seveceği bir iş yöntemini tanıtacağız. Evden el işi oyuncaklar yaparak sizde bir girişimde bulunabilir evden para kazanabilirsiniz. Bu eğlenceli ve kazançlı iş yapısını biraz sizlere anlatmak istiyoruz. Özellikle ve yine bayanların ilgisini çekecek bu iş ile sizde mutfak masraflarına biraz katkı sağlayabilirsiniz. Son zamanların en çok ilgi gören iş kollarından evde el işi oyuncak yapmak biraz kaliteye ve el çabukluğuna bağlı. Hayal gücünüzün genişliği ile doğru orantılı el yapımı oyuncak işinde özellikle hiç yapılmamış bir oyuncak yapmak çok para kazandıracaktır. Örneğin televizyonda izlediğim bir programda duvara atınca aşağı kadar asılarak inen bir örümcek adam oyuncağı satıcısına çok paralar kazandırmıştı. Maliyeti ve satış fiyatının düşüklüğünden dolayı ortada dönen para miktarı çok yüksekti. Aileler çocuklarına seri üretim fabrika malı oyuncak almakta özellikle son zamanlarda çekinmektedir. Kanserojen maddelerden yapılan oyuncaklar çocuklarımızın sağlığını da hiçe saymakta. Bu yüzden aileler de artık eşi benzeri olmayan el yapımı oyuncaklara yönelmektedirler.

EL YAPIMI OYUNCAKLAR NASIL SATILIR?
evde-oyuncak-isi
Evde Oyuncak Yaparak Para Kazanmak


 Yeni bir oyuncak fikriniz var, yapabileceğinizi düşünüyorsunuz ve bunu nasıl satabileceğinizi araştırıyorsanız yapmanız gerekenleri sıralamak gerekirse; El yapımı oyuncak satma yeri olarak öncelikle yaşadığınız bölgede biraz tanıtım yapmanız gerekmekte. Oturduğunuz mahallede, apartmanda el yapımı oyuncak yaptığınız duyulduğunda mutlaka
almak isteyenler olacaktır. Kullanılan malzeme ve işçilik kaliteli olunca isminiz yayılacak belkide yanınızda adam çalıştıracak seviyede satışlar gerçekleştirebileceksiniz. El yapımı yaptığınız oyuncaklarınızı çevreniz dışında internetten pazarlama yöntemi ile de satabilirsiniz. Bir satış sitesi oluşturarak benzersiz oyuncağınızı istediğiniz fiyata satabilirsiniz.

OYUNCAK İŞİNDEN NE KADAR KAZANILIR?


 El yapımı oyuncak yaparak ne kadar para kazanabilirim diye soracak olursanız; bu tamamen sizin hayal gücünüze ve yapılan ürünün maliyetine bağlı. Başlangıç olarak tanıtım ve sürümden kazanmak için ucuza satılan ürünler giderek artan fiyatlarla kazanç kapınız olabilir.

 Aşağıdaki yorum bölümünden bu işi yapmak isteyenlere tavsiyelerinizi ve bu işi yapmak istiyorsanız mail adresinizi bırakarak veren firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz.

7 yorum:

 1. Ev hanimiyim elisiyle ugrasyorum geri donerseniz sevinirim

  YanıtlaSil
 2. Slm bir görüşmek bilgi almak isterim mail adresimi grsn.82@hotmail.com

  YanıtlaSil
 3. İzmir ödemiş sultankimil@gmail.com iş istiyorum

  YanıtlaSil
 4. Merhaba iyi çalışmalar. İstanbul kartalda ikametgah etmekteyim. Evde yapılacak her türlü işi yapabilirim. Grup halinde de çalışabiliriz. Dönüş yaparsanız sevinirim.
  0546 256 5757
  umutkahraman@outlook.com

  YanıtlaSil
 5. Merhaba istanbul beyoglunda oturuyorum üniversite mezunuyum mesleğim muhasebe şimdiye kadar çalışıyordum ama çocuk olunca evde oturmam gerekti o yüzden evde is yapmak istiyorum ilgilenir ve bilgi verirseniz sevinirim iyi calismalar sevilayserim@hotmail.com

  YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.