Tarım Kredi Kooperatifleri 2650 TL Maaş İle Personeller Arıyor

 Tarım kredi kooperatifleri istihdam açısından ülkemizde iyi bir yere sahip özellikle meslek sahibi işsizleri iş sahibi yaptıran yarı kamu kurumlarıdır. Sakarya bölgesi Tarım Kredi Kooperatifi memur alımı için yayınladığı ilanda kooperatif görevlisi ve Ziraat mühendisi alımı yapacağını duyurmuştur. Sakarya Tarım Kredi kooperatifi 2 aylık deneme süresinde 2 bin tl maaş yanında 2. ay sonrasında asgari geçim indirimi ile beraber 2650 TL maaş ile personel alımı gerçekleştirecektir. Tarım Kredi Kooperatifi iş başvurusu yapmak isteyenler aşağıdaki şartları karşıladığınızı düşünüyorsanız bölge müdürlüğü ofisine şahsen başvurunuzu yapabilirsiniz.

TARIM KREDİ KOOPERATİFİ ALINACAK MEMUR PERSONEL RAKAMLARI


- Kooperatif Görevlisi Alımı : 9 Kişi,
- Ziraat Mühendisi Alımı : 9 Kişi.
tarim-kredi-is-basvurusu
Tarım Kredi Kooperatifi memur alımı

ŞARTLAR
- T.C vatandaşı olmak,
- 30 yaşından büyük olmamak,
- Kamu haklarından mahrum kalmamış olmak,
- Görevini yapmasına engel bir hastalığının olmaması,
- Her yerde görev yapabilir şartını kabul etmek ilk şartlar arasındadır. Her aday için ayrıca bazı özel şartlar bulunmakta ve bunlar kılavuz üzerinde belirtilmiştir.
BAŞVURU
09.12.2015 tarihinde başlayacak olan başvurular şahsen yapılacak olup, son başvuru 18.12.2015 Cuma günü saat 18.00'e kadardır. İş Talep Formundaki açıklamalar başlığı dikkate alınarak "İş Talep Formunun” her iki sayfası eksiksiz ve gerçeğe uygun olarak doldurulup, imzalanacaktır. İş Talep Formu ekinde istenilen belgeleri eksik olanların başvuruları kabul edilmeyecektir. Adaylar, müracaatlarını Sakarya Bölge Birliğine yapabileceklerdir, Sakarya Bölge Birliği dışındaki Bölge Birliklerimiz başvuru kabul etmeyecektir.
İSTENEN BELGELER
- Nüfus cüzdanı,
- Diploma,
- Kendisinin veya akrabasının kılavuzda belirtilen illerde oturduğunu ispatlayan ikametgah belgesi,
- 2 adet vesikalık,
- KPSS sonuç belgesi (Kılavuzda her aday için ayrıca belirtildi),
- İŞKUR kayıt belgesi istenen belgeler arasında yer almaktadır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.