Ziraat Katılım 2016 Servis Görevlisi Alımı

 Ziraat bankasının yan dalı olarak doğan Ziraat Katılım Bankası 2016 yılı ihtiyacı olan servis görevlisi alımı ilanını yayınlamıştır. İlana göre toplamda 200 yeni personel alımı yapacak Ziraat Katılım Bankası ilanına hemen aşağıda ulaşabilir sizde şartlar doğrultusunda iş başvurusu yapabilirsiniz. Bu yıl içinde binlerce personel alımı gerçekleştiren Ziraat Katılım bankası ilanlarına sitemizde banka iş ilanları kategorimizden ulaşabilirsiniz.

ZİRAAT KATILIM SERVİS GÖREVLİSİ ALIMI ŞARTLARI


- Türk vatandaşı olmak,
- 30 yaşından küçük olmak,
- Üniversitelerin 4 yıllık bölümlerinden mezun olmuş olmak,
- Kamu haklarından mahrum kalmamış olmak,
- Yurtiçinde ve dışında çalışmasına engel bir durumun olmaması,
- Erkek adaylar için askerlik sorunu olmayan kişiler alınacaktır.
ziraat-katilim-is-ilanlari
Ziraat Katılım Bankası 2016 İş İlanları

Alımlar ile ilgili olarak farklı hususlarda bulunmaktadır. Bunun için adaylar yine kılavuzu inceleyebilir ve net bilgilere
ulaşabilirler.

BAŞVURU ve ÜCRETLER

Servis Görevlisi unvanı için 27 Şubat 2016 Cumartesi günü yapılacak olan sınava başvuran adaylardan, 75.-TL sınav ücreti tahsil edilecektir. (Adaylardan tahsil edilen sınav ücretinin tamamı sınav hizmetlerinin maliyeti karşılığı olarak Banka tarafından, sınavı yapan Anadolu Üniversitesi’nin hesabına aktarılacaktır).

Sınav ücreti 21 Aralık 2015-08 Ocak 2016 tarihleri arasında Ziraat Bankası ve Ziraat Katılım Bankası Şubeleri ile Ziraat Bankası internet şubesinden Ziraat Katılım Bankası Servis Görevlisi Sınavı belirtilmek suretiyle, TC Kimlik Numarası, Ad Soyad, doğum tarihi ve cep telefonu bilgileri verilerek yatırılacaktır. EFT, Havale ve PTT kanalıyla yapılan ödemeler kabul edilmeyecektir. Para yatırma işlemine ilişkin dekont yazılı ve sözlü sınavların bitimine kadar gerektiğinde ibraz edilmek üzere saklanacaktır.

Sınav ücretini yatıran adaylar, başvurularını 21 Aralık 2015-10 Ocak 2016 Pazar günü saat 24.00’e kadar Bankamız internet adresinden de www.ziraatkatilim.com.tr erişilebilen Anadolu Üniversitesi’nin http://sinav.anadolu.edu.tr/sb/ internet adresine üye olmak suretiyle yapacaklardır. Başvuru için “Servis Görevlisi Sınavı Başvuru Formu” aday tarafından noksansız olarak doldurulacak ve adayın son 6 ay içerisinde çekilmiş vesikalık fotoğrafı taranarak Başvuru Sistemi’ne eklenecektir. Fotoğrafı bulunmayan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir.

Alımlar hakkında daha fazla bilgi almak ve sınav konularını görmek isteyen adaylar kılavuzu inceleyebilir ve daha net bilgi alabilirler. Ziraat katılım bankası ilanına buraya tıklayarak ulaşabilir hemen iş başvurusu yapabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.