2016 Çağrı Merkezi Personeli Maaşları

cagri-merkezi-is
2016 Çağrı Merkezi Maaşları
 Hizmet sektörünün olmazsa olmazı çağrı merkezlerinde çalışan personeller aldıkları iş yükü yanında iyi maaşlar ile çalışmak istiyor. Tanımadığınız insanlar ile konuşmak, onların sorunlarını çözmek yada sadece konuşarak bir şeyler satmak gerçekten zor . Özellikle bankacılık sektörü çağrı merkezlerinde çalışanların işi bir hayli zor. Hem yapmak istediğinizi yapacak, hem karşı tarafı mutlu edeceksiniz.

 2015 Yılında çağrı merkezi personellerinin maaşları asgari ücretin biraz üzerinde olacak şekilde 1300- 1600 TL arası değişmekteydi. Aradaki 300 TL fark çalışılan sektöre ve çalışma saatlerine bağlı olmakta. Ayrıca çağrı merkezlerinde şef, amir olarak çalışan
personeller de 2 bin TL civarı bir ücret almaktaydı. Yapılan işe göre prim usulü çalışan çağrı merkezi elemanlarının maaşı yapılan satışa göre değişiklik göstermekteydi.

 2016 Yılına geldiğimizde Devletin de asgari ücrete yaptığı zamdan sonra Çağrı merkezi elemanlarının maaşlarının 2 Bin TL düzeyine yükseleceğini beklemekteyiz. Ayrıca şef, amir gibi kadrolarda çalışanların maaşı da aynı oranda arttırılacaktır.

 Çağrı merkezi sektöründe çalışmak ile ilgili düşüncelerinizi aşağıdaki yorum bölümünden bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz.

1 yorum:

  1. Gerçekten çok zor iş insanlar durmadan hakaret yiyorsunuz

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.