Botaş İşçi Alımı İlanı 2016

 Botaş işçi alımlarına 2016 yılının bu ilk ayında devam ediyor. Sizde Botaş iş başvurusu yaparak aşağıdaki şartlar doğrultusunda olanaklarına ulaşabilir farklı kadrolardaki personel alımlarından yararlanabilirsiniz. Türkiye geneli bir çok ilde faaliyetlerini sürdüren Botaş gerek kendi internet sitesindeki insan kaynakları departmanından gerekse bizim gibi diğer kariyer sitelerinde iş ilanları yayınlayacak. Botaş yeni iş ilanını Ağrı İŞKUR aracılığı ile paylaşmıştır. Botaş Şubat ayına kadar Kayseri işletme müdürlüğüne personel başvurularını beklemektedir. 

botas-2016-is-ilanlari
Botaş Personel Alımı İlanı

TALEBE BAŞVURACAK ADAYLARIN DİKKATİNE;
 Bu Talebe Müracaat Edecek Olan Adaylar;İLAN TARİHİNDEN ÖNCE ALMIŞ EN AZ C SINIFI İSG BELGESİNE SAHİP OLMASI GEREKMEKTEDİR.-Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde Çalışma ve İş Kurumu İl/Şube Müdürlüklerinde veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır. Taleplerde 2014 Kamu Personeli Seçme Sınavına (KPSS) sonuçları geçerli olup, 2014 KPSSP3'den 60 puan ve üzerinde puanı olan adayların başvuruları kabul edilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir. Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerden (önceliklilerden) müracaat eden adaylar içerisinden öncelik belge tarihlerine göre talep sayısının üç katını geçmeyecek şekilde (Maden Kanunu kapsamında öncelikli başvuranların tamamı) isim ve adresleri ile durumlarını açıklayıcı bilgi talep sahibi kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Merkezi sınav kapsamında müracaat eden adaylar içerisinden en yüksek puan alandan başlamak üzere talep sayısının üç katı (Müfettiş, kontrolör, denetmen, denetçi, uzman talepleri için ise beş katı) olacak şekilde düzenlenecek nihai listede yer alan kişilerin isim ve adresleri, işçi talebinde bulunan kamu kurum ve kuruluşuna bildirilecektir. İşyerine ismi bildirilen kişilere yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından adaylara yazılı olarak bildirilecektir. Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz. Kamu kurum ve kuruluşlarının sürekli (daimi), geçici işgücü taleplerine yapılan başvurularda kişilerin Adrese Dayalı Nüfus Kayıt Sisteminde kayıtlı olan adresleri dikkate alınır.
Meslek Bilgileri
Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Makine Mühendisi Okuldan
Öğrenim Bilgileri
Genel Birim Adı Genel Bölüm Adı Öğrenim Seviyesi
Mühendislik Fakültesi Makine Mühendisliği Lisans
Sınav Bilgileri
Sınav Kategorisi Sınav Adı Sınav Puan Türü En Az Puan Limiti Sınav Giriş Tarihi
Kamu Personel Sınavları KPSS KPSSP3 60 Aranan Nitelikler
Nitelik Başlığı Nitelik Aciklamasi
İşçi Sağlığı, İş Güvenliği, Çevre İş Sağlığı ve İş Güvenliği
Çalışma Adresi Bilgisi
Yer : Yurtiçi
Çalışma Adresi : ULUYOL MAH. IĞDIR YOLU ÜZERİ 5.KM (DOĞUBAYAZIT KOMPRESÖR İSTASYONU)
04400 DOĞUBAYAZIT
AĞRI / TÜRKİYE
Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :
İrtibat Bilgileri
Adı Soyadı KAHRAMAN PALMANAK
Ünvanı VHKİ
Telefon No 0472 215 17 34
E-Posta Diğer Bilgiler
İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 1
İş Sözleşmesi Tipi Belirsiz Süreli (Daimi)
Çalışma Şekli Tam Süreli

 Botaş işçi alımı ilanında KPSS 60 puan aramaktadır. İş güvenliği uzmanı kadrosu için alınacak personel neden işçi kadrosunda çalıştırılacak diye düşünürsek Botaş şirket politikası olduğunu söyleyebiliriz. Aşağıdaki yorum bölümünden düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.