Carrefour İş Başvurusu 2016 İş İlanları

 Binlece çalışanı ile Türkiyenin en önemli market zinciri sadece ülkemizde değil dünya genelinde istihdama katkı sağlamaya devam ediyor. 200 Den fazla şubede 8 binden fazla çalışanı ile kaliteli markaları mahallenize kadar getiren Carrefour şube açılışları ile personel alımı yapacaktır. 2016 Carrefour iş ilanlarına burada başvuru yapabilir CV bilgilerinizi yetkililere ulaştırabilirsiniz. Carrefour iş başvuru formumuzu kullanarak sizde bu dev kadro arasında yerinizi alabilirsiniz.

 Carrefour marketler deneyimli ve deneyimsiz personelleri ayrı ayrı değerlendirerek çeşitli kadrolarda işe almaktadır. Sabancı Holding gücü ile yeni yatırımlara devam eden Carrefour aranan personellerde genel olarak şu şartları aramaktadır;
2016-carrefour-is-basvurusu
Carrefour İş Başvurusu

  • En az lise mezunu olan,
  • Dinamik hızlı bir ortamda çalışabilen,
  • Güler yüzlü, insan ilişkilerinde başarılı,
  • 30 yaşını doldurmamış,
  • Özgüvenli ve çevik olan takım arkadaşları aranmaktadır.
 Carrefour şubelerinde kasiyer, reyon görevlisi, manav, kasap, depo personeli, şarküteri elemanı, temizlik elemanı, güvenlik görevlisi ve mağaza müdürlerine kadar çeşitli kadrolarda personel alımları gerçekleştirilmekte.

 Sizde yukarıdaki formumuzu doldurarak Carrefour 2016 iş ilanlarına iş başvurusu yapabilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünden iş hakkındaki düşüncelerinizi bizlerle paylaşmanızı bekliyoruz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.