Garanti Yeni Şubeler İçin Personel Alacak

 2016 Yılında yeni şube açılışları ile bankacılık sektörüne adını kazıyacak bankalarda biri de Garanti bankası oldu. Güncel medyada reklamları ile göz dolduran banka istihdam olanakları ile de bankacı olmak isteyenlerin yüzünü güldürecek. Garanti bankası iş başvurusu yaparak sizde yeni şubelerdeki iş olanaklarına ulaşabilir Cv bilgilerinizi insan kaynakları veritabanına kaydedebilirsiniz.

garanti-yeni-sube-acilisi
Garanti Yeni Şubeleri İçin Personel Alacak

Garanti Bankası Genel Müdürü Ali Fuat Erbil, bankanın 2016 yılı beklentilerinin paylaşıldığı basın toplantısında birçok açıklama yaptı. Açıklamlarından satır başlıkları ise şu şekilde oldu:
- Garanti Bankası olarak 2015'te büyüme ve kârlılık anlamında iyi bir sene geçirdik.
- BDDK'nın risk ağırlığı düzenlemesinin direkt karlılığa bir etkisinin olduğunu söyleyemeyiz, ama SYR'mizi, kredi verme potansiyelimizi artıracaktır.
- Risk ağırlığı düzenlemesi bankaların büyüme anlamında önünü açacaktır.
- Tüketici kredilerinde bireylerin gelirlerine göre sektörü kapsayacak limit çalışması yapılıyor ama detaylarla ilgili elimizde bir malzeme yok.
- Bankamızın operasyonel giderlerinin 2016'da enflasyon oranında artmasını bekliyoruz.
- Potansiyel gördüğümüz yerde şube açacağız ama daha seçici olacağız, personel sayısını 2015'e göre koruyacağız.
- Ücret komisyon iadeleri Garanti'de 2015'te 300 milyon TL olarak gerçekleşti.
- Ücret ve komisyon iadeleri 2015'teki miktarın yüzde 80'i civarında olabilir.
- 2016'da Garanti olarak bir eurobond ihracı planlamıyoruz.
- Uzun vadeli yabancı para kredi ihtiyacının az olacağını bu nedenle sektörde çok az bankanın eurobond ihracı yapacağını düşünüyoruz.
 Sizde Garanti bankası iş başvurusu yaparak bankacı olabilir kariyerinize kaliteli bir sektörde devam edebilirsiniz. Garanti bankası tecrübesiz iş arayan arkadaşlara da şans tanımaktadır. Aşağıdaki yorum bölümünden sizde düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir Garanti bankası iş olanaklarını değerlendirebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.