Gersan Elektrik İş Başvurusu

gersan-is-ilanlari
Gersan Elektrik İş Başvurusu
 Gersan Elektrik personel alımlarına devam ediyor. Sizde aşağıdaki şartlar doğrultusunda Türkiye geneli yayınlanan iş ilanlarına CV bilgilerinizi gönderebilir Gersan elektrik iş olanaklarından yararlanabilirsiniz. Gersan elektrik iş başvurusu formuna ulaşmak için tıklayınız. Gersan elektrik kendi insan kaynakları departmanından ve büyük kariyer sitelerinde yeni iş ilanları yayınlamaktadır.

Çalışabilmek için yaş sınırı: Minimum yaş sınırı 18’dir.

Çalışma Saatleri: Çalışma saatlerimiz 08:30 – 17:30 saatleri arasındadır.

Uygun Pozisyonlar: Genel Başvuru.

Sanayileşme ile birlikte enerji talebinin artması, mevcut enerji tesislerinin rehabilitasyonu, AB uyum yasalarının getirdiği standardizasyonlar, yeni yatırımlar, enerji
iletim sistemleri ve bu sistemlerin güven ve dayanıklılığını sağlayacak teknik malzemelere duyulan ihtiyacı da artırmaktadır.

Elektrik sektörünün öncü kuruluşlarından olan GERSAN A.Ş., enerji santrallerinden evdeki prize kadar uzanan hat üzerindeki iletkenleri taşıyan, birleştiren, koruyan sistemleri ve malzemeleri üretmektedir.

Bu sektördeki üretimlerine 1980 yılında Gersan Ticaret olarak başlamıştır. 1985 yılından itibaren GERSAN A.Ş. olarak devam ederek 30 yıllık bir deneyime sahip olmuştur.

Ana faaliyet alanlarımız;

Enerji Nakil Hatları,
Mekanik Taşıyıcı Sistemleri,
Binalar,
Sanayi Tesisleri,
Fabrikalar,
Havaalanları,
Petrol-Gaz Rafinerileri,
Alışveriş Merkezleri,
Oteller

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.