İSKİ Personel Alımı İş Başvurusu 2016

 İSKİ çeşitli kadrolarda personel alımlarına devam ediyor. Sizde İski iş başvurusu yaparak kamuda çalışma fırsatı yakalayabilir taşeron da olsa kaliteli maaş alabilirsiniz. İSKİ çeşitli illerde çeşitli kadrolarda iş ilanları sitemizde yayınlanacak. İski iş başvurusu yapmak için tıklayınız.
iski-is-ilanlari
İSKİ Personel Alımları

İSKİ personel alımına önceden olduğu gibi bu sene de hız kesmeden devam etmektedir.İSKİ ülkemizde birçok bölgede temiz içme suyu sağlayıcısı olarak hizmet vermektedir. Önceleri devletin elin de olan bu kurum özelleştirildikten sonra kendi personelini kendisi alır duruma geldi. Sağlıklı bir içme suyu ve sağlıklı bir hizmet vermesi için bu kurumun her zaman çalışması gerekmektedir. Hem çalışması gerekmekte hem de çalışanlarına çalışan katmak zorundadır iyi bir hizmet verebilmesi için. Burada iş başvurusu ve personel alımları üzerine konuşabilir. İSKİ nin belli başlı görevleri vardır.
Görevleri
Su ve kanalizasyon hizmetleri konusunda, hizmet alanı içindeki belediyelere verilen görevleri yürütmek ve bu hususlarda her türlü yetkiyi kullanmak.
Bölge içindeki su kaynaklarının deniz, göl, akarsu kıyılarının ve yeraltı sularının kullanılmış sularla ve sanayi atıklarıyla kirletilmesini, bu kaynaklarda suların kaybına ya da azalmasına yol açacak faaliyetlerde bulunulmasını önlemek, bu konularda her türlü teknik, idari ve hukuki tedbiri almak.
İSKİ personel alımından siz de faydalanmak istiyorsanız hemen iş başvurunuzu yapın ve buraya katılın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.