Metro Market 2016 İş İlanları Kariyer

 Metro marketler zinciri yeni personel alımlarına devam ediyor. Özellikle büyük şehirlerde toptan fiyatına perakende satışlar yapan Metro marketler iş ilanları burada. Sizde Metro Market iş başvurusu yapabilir CV bilgilerinizi insan kaynakları departmanına ulaştırabilirsiniz. Metro marketler yeni yatırımlar ile büyüttüğü reyonlarına personel alımlarını 2016 yılında da sürdürecek.

 Metro marketler müşterilerine poşet vermeyen ( tamamen çevreyi düşünerek ) marketler olarak biliniyor. Her ne kadar çevreci bir yaklaşım olmasına rağmen umuyoruz müşterilerden çok tepki almıyorlardır.

 Metro market personel alımlarında en az lise mezunu olma şartı ve kadroya göre farklı şartlar aramaktadır. Güncel aranan mesleklere ve kadrolara hemen aşağıda ulaşabilir sizde iş başvurusu yapabilirsiniz. Metro market açık iş ilanlarını kendi insan kaynakları sitesi yanında gazete ilanları ve internetteki kariyer sitelerini kullanmaktadır.

metro-market-2016-is-basvurusu
Metro Market Personel Alımı 2016


METRO MARKET AÇIK POZİSYONLAR  • - CONTROLLING MANAGER,
  • - GENEL MUHASEBE UZMANI,
  • - MEYVE SEBZE KATEGORİ SATIŞ MÜDÜRÜ,
  • - REYON GÖREVLİSİ,
  • - REYON ELEMANI.


 Sizde Metro market iş başvurusu yaparak yukarıdaki iş olanaklarından birine ulaşabilirsiniz. Yorum bölümünden Metro İK hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilir markette çalışmak isteyen arkadaşlara yol gösterebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.