Oyak Renault 500 Personel Alımı İş Başvurusu

 Türkiyenin otomotiv üretim üslerinden Oyak Renault 500 yeni personel alımı yapacak. Sizde Oyak Renault iş başvurusu yaparak otomotiv iş ilanlarına ulaşabilir CV bilgilerinizi Renault insan kaynakları departmanına ulaştırabilirsiniz. 2016 Renault personel alımı şartlarına hemen aşağıda ulaşabilir sizde iş başvurusu yapabilirsiniz. Özellikle üretim tesislerindeki işgücü açığını kapatmak ve yeni yatırımlar sonrası açılacak yeni üretim bantlarında görevlendirmek üzere Renault 500 kişi alacaktır.

 Renault Bursa üretim tesislerinde son teknoloji ile üretilen otomobiller Türk işçisinin hünerli eleeri ile müşterisine ulaşmaktadır. Bursa Renault fabrikası iş başvurusu yaparak sizde bu çemberin içinde olabilir yoldan geçen her Renault marka otomobil ile gururlanabilirsiniz.

renault-500-personel-alimi
Renault Eleman Alımı 2016


RENAULT ELEMAN ALIMI ŞARTLARI 2016

– Otomotiv sektöründe çalışmaya istekli,
– Meslek yüksek okul ve endüstri meslek lise mezunu,
– Vardiyalı sistemde
çalışabilecek,
– Kadın veya Erkek,
– Okullardan mezun değilse kalfalık belgesi olan kişiler aranmaktadır.

Renault müşteri memnuniyeti ve satış odaklı yeni personel alımlarına devam edecek. Renault farklı kadrolar ve meslek grupları için farklı şartlar isteyebilir. Sizde internet üzerinden Renault insan kaynakları departmanına ulaşabilir CV bilgilerinizi yetkililere ulaştırabilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünden Renault 500 işçi alımı ile ilgili düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilir iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlara yol gösterebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.