Özel Güvenlik İlanları 2016 İş Başvurusu

 Özel güvenlik görevlisi alımı ilanları 2016 yılında katlanarak artacağa benziyor. Günümüzde her sektörde özel güvenlik alımları yapılmakta. İş arayan özellikle güvenlik sertifikası sahibi arkadaşların ilgisini de bankalar ve kamu kurumları çekiyor. Sitemizde daha çok bankaların ve kpss şartı ile alımı yapılacak kamu kurumlarının ilanlarına ulaşabilir sizde iş başvurusu yapabilirsiniz.

 Özel güvenlik görevlisi olmak isteyen arkadaşlara da en büyük tavsiyemiz hemen silahlı yada silahsız güvenlik sertifikası almanızdır. Herhangi bir eğitim kurumundan alacağınız sertifika ile hemen kamuda yada banka gibi kuruluşlarda iş bulmanız olasıdır. Zaten güvenlik sertifikası veren kurumların çoğu iş garanti sertifika eğitimleri vermektedir. Yani eğitim kurumu özel sektör ile anlaşarak özel güvenlik adaylarını sertifikalarını alır almaz işbaşı yaptırabiliyor. (Komisyon olaylarına hiç girmeyelim)
2016-guvenlik-is-ilanlari
2016 Güvenlik İş İlanları

 Güvenlik sertifikası almak isteyen adaylarda aranan şartlar genellikle en az lise mezunu, herhangi bir adli sicil kaydının olmaması, boy-kilo ve yaş kriterlerine uygun
olması, kamu kurumlarında çalışmak isteyenler için de kpss puanına sahip olunması gerekmektedir. Ayrıca bazı kamu kurumları taşeron firmadan güvenlik görevlisi çalıştırabilmektedirler.

 Türkiyenin her bölgesinde her ilçesinde özel güvenlik görevlisi alan kurumlar vardır. Özellikle özel hastaneler, özel okullar, spor salonları, büyük marketler bunlara örnektir. Sadece sertifika ile sizde iş olanaklarına ulaşabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.