PTT Eleman Alımı Sonuçları Açıklandı

 PTT Personel alımı ilanımızı daha önce yayınlamış iş başvurusu yapmak isteyenlere yol göstermiştik. Şimdi de PTT eleman alımını bizden duyan arkadaşlara devamını getirip işe alınanları açıklıyoruz. 2016 PTT personel alımı sonuçlarına ulaşmak için tıklayınız.

PTT Genel Müdürlüğü memur alımı sonuçlarını nihayet açıkladı. Buna göre 2016 yılında PTT'de çalışacaklar belli oldu. PTT dağıtıcı ve gişe personeli alımlarında devam edecek. Sitemizden PTT personel alımı başvurusu yapan arkadaşlara bu mutlu haberi sunmaktan gurur duyuyoruz.
2016-ptt-is-basvurusu
PTT Personel Alımı Sonuçları

 PTT bu personel alımı ilanında 58 kişiye iş olanağı sunmaktadır. Çeşitli illerde çeşitli kadrolarda PTT personel alımlarına devam edecek. PTT Personel alımı sonucunu öğrenmek isteyen arkadaşlar TC kimlik numarası ve nufus cuzdanı seri numarası ile sonuçlara
ulaşabilirsiniz.

 PTT personel alımlarında seçilen arkadaşlar sözlü sınava davet edileceklerdir. Aşağıdaki yorum bölümünden PTT'nin personel alımı ilanları ve sonuç açıklaması ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.