Renault İş Başvurusu 2016 İş İlanları

 Otomotiv sektörünün devlerinden Renault 2016 yılı personel alımı ilanlarını yayınlamayı sürdürüyor. Türkiye geneli satış ve servis ağında ihtiyaç duyduğu iş gücünü kendi insan kaynakları sitesi ile beraber büyük kariyer sitelerindeki iş ilanları ile aramaktadır. Sizde Renault iş başvurusu yaparak bu dev kadronun içinde yer alabilir iş olanaklarına ulaşabilirsiniz. Sitemizde Oyak Renault iş başvuru formunu daha önce yayınlamıştık. Şimdi 2016 iş ilanları ile beraber Renault iş başvuru formunu sizlere sunmak istiyoruz.

renault-2016-is-ilanlari
Renault İş Başvurusu

 Oyak - Renault, işe alımlarda internet kanalıyla yapılan başvuruları dikkate almaktadır. Başvuruların İnsan Kaynakları‘na ulaşması ile birlikte işe alım süreci başlar.
Beyaz Yaka İşe Alım Süreci
Özgeçmişleri, görev için aranan özelliklerle örtüşen adaylar görüşmeye davet edilir. İş başvurusu görüşmeleri, insan kaynakları ve ilgili bölüm yöneticileri ile olmak üzere 2 aşamalı mülakat yöntemi şeklinde gerçekleştirilir. Teknik bilgi, birikim, kişisel özellikler ve şirket kültürüne uyum gibi konularda değerlendirilen
adaylar, bazı görevler için Fransızca ve/veya İngilizce seviye tespit sınavlarına yönlendirilir.
Her beyaz yakalı çalışan yeni görevine başlamadan önce oryantasyon programına katılır. Bu programın amacı, işçilik stajı ve zorunlu eğitimlerle şirkete uyumu hızlandırmaktır.
Mavi Yaka İşe Alım Süreci
Özgeçmişleri, görev için aranan özelliklerle örtüşen adaylar, önce yetenek testi sınavına alınırlar. Sınavı geçen adaylar iş görüşmesine davet edilir.
 Renault iş başvurusu yapmak isteyen arkadaşlar buradaki bağlantımızdan açık iş ilanlarına ulaşabilir CV bilgilerinizi hemen yetkililere ulaştırabilirsiniz. Renault 2016 personel alımı ilanlarını sitemizde yayınlamaya devam edeceğiz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.