THY İş Başvurusu 2016 İş İlanları

 THY (Türk Hava Yolları) personel alımlarına bu yıl da devam edecek. THY Kamuyu bilgilendirme platformu (KAP) dan yapılan açıklamaya göre THY 2016 personel alımlarında %19'luk artış gerçekleşecek. Halihazırda binlerce kişiye iş olanağı sağlayan THY yeni personel alımları ile kariyerine gökyüzünde devam etmek isteyenleri bekliyor.

Güncelleme: THY 2016 personel alımı rakamını açıkladı. 5 Bin 500 Kişilik personel alımı yapılacağını duyuran yetkililer iş arayanları sevindirdi. THY 5500 eleman alımı ile ilgili detayları sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

 THY iş başvurusu formu ile sizde THY açık iş ilanlarına ulaşabilir CV bilgilerinizi insan kaynakları departmanına ulaştırabilirsiniz. Gerek yut içi gerekse yut dışı yatırımları ile binlerce kişiye istihdam olanağı sağlayan THY iş ilanlarını sitemizde yayınlamaya devam edeceğiz.
thy-2016-is-ilanlari
THY İş Başvurusu

 İstanbulda 3. havalimanının da hayata geçmesi ile THY personel alımlarına hız verecektir. Gerek yer hizmetlerinde gerekse uçak içi kabin memuru, hostes alımlarında
iş ilanlarının ardı arkasına geleceğini düşündüğümüz THY iş başvurunuzu hemen yapmanızı bekliyoruz.

 Çeşitli kadrolarda ve mesleklerde personel alımı yapmaya hazırlanan THY iş başvurusu yapmak için sizde yukarıdaki bağlantımızdan yararlanabilir aşağıdaki yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.