Vodafone İş Başvurusu 2016 İş İlanları

 Ülkemizdeki faaliyetlerine Telsim satın alması ile başlayan dünyaca ünlü iletişim firması Vodafone yeni personel alımlarına devam ediyor. Özellikle büyük metropol şehirlerimizde şube elemanlarına ihtiyaç duyan Vodafone yeni iş ilanlarına hem kendi insan kaynakları sitesinde hemde diğer büyük kariyer sitelerinde yayınlamaktadır. Vodafone güncel iş ilanlarına göz attığımızda 40'dan fazla ilan sürekli olarak dönmektedir. 2016 Yılının başlaması ile Vodafone iş ilanları da hareketlenmiş durumda. Genel olarak Vodafone hangi mesleklerde ve kadrolarda personel alımları yapıyor bir göz atalım.
vodafone-is-ilanlari-2016
Vodafone İş Başvurusu


  • - ÇAĞRI MERKEZİ MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ,
  • - İZLEME UZMANI,
  • - BÖLGE SATIŞ YÖNETİCİSİ,
  • - MÜŞTERİ SERVİSLERİ UZMANI,
  • - ÜRÜN VE SERVİSLER YÖNETİCİSİ.

 Vodafone iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen arkadaşlarımıza bir hatırlatma yapmak istiyoruz. Vodafone personel alımlarında en az lise mezunu olma şartı
aramaktadır. Tecrübeli yada tecrübesiz fark etmez Vodafone her yeni elemanını sıkı bir eğitimden geçirmektedir. Sizde buradaki bağlantımız ile Vodafone iş başvurusu yapabilir açık iş ilanlarına CV bilgilerinizi hemen iletebilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünden Vodafone personel alımları ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.