Yapı Kredi Lise Mezunu Personel Alımı 2016

 Yapı kredi bankası 2016 yılında ihtiyaç duyduğu kadrolarda personel alımları yapmaya devam ediyor. Bazı kadrolar için lise mezunu olma yeterli iken bazı kadrolar için de tecrübe ve lisans mezunu olma şartı bulunmakta. Yapı kredi bankası iş başvurusu yaparak sizde açık iş ilanlarına başvurunuzu yapabilir banka iş olanaklarına ulaşabilirsiniz. Koç grubuna bağlı olan Yapı kredi bankasının yönetim kurulu başkanı sayın Mustafa Koç un vefatından dolayı başsağlığı diliyoruz.

 Müşteri memnuniyeti odaklı çalışan Yapı kredi bankası sürekli yeni teknolojileri ve eğitim dallarını kullanarak çalışan becerisini yüksek tutmaktadır. Sizde Yapı kredi bankası iş olanaklarına kavuştuğunuzda bunun ne anlama geldiğini alacağınız eğitimler ile göreceksiniz. Türkiye geneli şubelerinde binlerce kişiye iş olanağı yaratan Yapı kredi 2016 personel alımlarında da ipleri gergin tutacağa benziyor.
yapi-kredi-is-basvurusu-2016
Yapı Kredi Bankası 2016 İş İlanları

 Yapı kredi insan kaynakları sitesinde yayınlanan açık iş ilanlarına hemen aşağıda ulaşarak şartları inceleyebilir sizde iş başvurusu yapabilirsiniz.

YAPI KREDİ BANKASI AÇIK İŞ İLANLARI  • - Bankacılık Ürünleri Satışı-Asya,
  • - Yazılım Geliştirmeci,
  • - Kariyer Yönetimi Destek Yetkilisi-Engelli/Dönemsel,
  • - Çağrı Merkezi Yetkilisi,
  • - Kobi Bankacılığı Portföy Yönetmeni,
  • - Ticari Portföy Yönetmeni.


 Yapı kredi bankası iş başvurusu yaparak bu ilanlarda iş olanaklarına ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünden banka iş olanakları hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilir başvuru yapmak isteyen arkadaşlara tecrübeleriniz dahilinde yol gösterebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.