Anadolu Jet İş İlanları Kabin Memuru Alımları

 Havayolu firmaları arkası arkasına özellikle kabin memuru alımı ilanlarını yayınlamaya devam ediyor. THY ve Pegasus havayollarından sonra Anadolu jet yeni personel alımı ilanları yanında kabin memuru alımları için de ayrı bir ilan yayınlamıştır. Anadolu jet iş başvurusu yaparak sizde aşağıdaki şartlar doğrultusunda Anadolu jet ailesine katılabilirsiniz.

 Anadolu jet bir THY iştiraki firma olduğundan iş ilanlarına THY insan kaynakları sitesinde ulaşabilir sizde iş başvurusu yapabilirsiniz. Nasıl THY kabin memuru alımı şartları varsa Anadolu jet te aynı şartlar ile kabin memuru alımları yapmaktadır.

anadolujet-2016-is-basvurusu
Anadolujet 2016 İş İlanları

Türk Hava Yolları’nda çalışan uçak hosteslerinin diğer hava yollarına göre iyi bir maaş aldığı bilinmektedir. Bu durumun AnadoluJet
firmasında da aynı olup olmadığı ise iş başvurusu yapmak isteyen adayların merak konusu olduğu bilinmektedir. Yeni başlayan Anadolujet hosteslerinin ortalama olarak 2 bin TL ile 3 bin TL arasında maaş aldıkları bilinmektedir. Türk Hava Yolları firmasına oranla maaşları biraz daha düşüktür.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.