Bora Jet Personel Alımı Yapıyor

 Bora jet 2016 personel alımı ilanlarını yayınlamaya başladı. Kendi insan kaynakları sitesi yanında büyük kariyer sitelerinde ve gazetelerde ilanlar yayınlayan Bora jet iş başvurusu yaparak sizde çeşitli kadrolarda iş olanaklarından yararlanabilirsiniz. Bora jet güncel ilanlarında kabin memuru alımlarına göz atmak istiyoruz. Bora jet kabin memuru alımlarında en az lise mezunu olma şartı aramaktadır.

 Bora jet kabin memuru alımlarında tecrübeli ve tecrübesiz arkadaşlara ayrı ayrı şans tanımaktadır. Aşağıdaki kabin memuru alımı şartlarını tamamlayan arkadaşlar Bora jet kalitesinde çalışma imkanı yakalayabilirsiniz. Bora jet yeni yatırımlar ile uçak sayısını arttırmaya bunun yanında personel rakamlarını da arttırıyor.

bora-jet-2016-is-ilanlari
Bora Jet Personel Alımı

BORA JET KABİN MEMURU ALIMI GENEL NİTELİKLER


-En az 18 yaşında olmak,
-Asgari lise veya benzeri okul mezunu olmak (Yurtdışı liselerinden mezun olan adaylar için asgari 10 yıllık eğitim veren liselerden mezun
olmak şarttır**)
-İngilizce bilmek (İkinci yabancı dil tercih sebebidir.)
-Adli Sicil Kaydı ve Adli Sicil Arşiv Kaydı bulunmamakKABİN MEMURLARINDA ARANAN SAĞLIK VE FİZİKİ KOŞULLAR-157 -175 cm. arası boya sahip olmak (Boy-kilo orantılı olmalıdır.)*
-Sağlık durumu uçuşa elverişli olmak (Seçme süreçlerinde başarılı olan adaylarımızdan işe başlama aşamasında  Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nce yetkilendirilmiş sağlık kurumlarından sağlık durumlarının uçuşa uygun olduğuna dair rapor almaları gerekmektedir.)
-Kabin Memuru üniforması giyildiğinde, vücudunun görünecek yerlerinde dövme, piercing, yara izi vb. bulunmamak
-Daha önce Borajet Havayollarından uçuş görevlerinden disiplinsizlik veya sağlık nedeniyle ayrılmış olmamak
-*Boy-kilo ölçümleri, Borajet tarafından yapılacaktır.
-**Yurtdışındaki okullardan alınan lise diplomaları için denklik belgesi ibrazı gerekmektedir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.