Bu Kurum 35 Geçici İşçi Alımı Yapacak

 Aksaz Özel eğitim merkezi komutanlığı ihtiyaç duyduğu meslek dallarında geçici işçi alımı yapacaktır. Muğla ve çevre illerinde ikamet eden arayan arkadaşların bu ilanı dikkatlice incelemelerini öneriyoruz. 7 Mart tarihine kadar devam edecek geçici işçi alımı başvurusu için sizde aşağıdaki şartları yerine getirmelisiniz. Eğitim merkezi komutanlığı 35 kişilik temizlik elemanı alımını geçici işçi statüsünde yapacaktır. İşkur dan yapılan ilan açıklaması şöyle;

35 GEÇİCİ İŞÇİ ALIMI DETAYLARI


Talep şartlarına durumu uyan adaylar, ilanın yayınlandığı tarihten itibaren 10 gün içerisinde talebin yayımlandığı yerdeki Müdürlüğümüzden veya www.iskur.gov.tr internet adresi üzerinden başvuru yapabilirler. Gerçeğe aykırı belge verenlerin ya da beyanda bulunanların başvurusu geçersiz hale getirilmesi, işe alınması işleminin iptaline ilişkin Kurumun ve talep sahibi kamu kurum ve kuruluşunun yasal işlem yapma hakkı saklıdır.
temizlik-iscisi-alimi
İşkur Geçici İşçi Alımı

Kuraya tabi taleplerde kuranın hangi gün, saat ve adreste çekileceği belirtilecektir. Taleplere başvuru yapan ve nihai listede yer alan adaylar, eğitim durumu, tecrübe, öncelik durumu, yabancı dil şartı vb. koşulları taşıyıp taşımadıklarını yazılı veya sözlü sınavdan önce
talebi veren kamu kurum ve kuruluşuna ibraz etmek zorundadır. Bu durumlarını belgeleyemeyenler veya yanlış beyanda bulunanlar nihai listeden çıkarılarak sıralamada yer alan diğer kişiler listelere dahil edilecektir.

Merkezi sınav uygulanmayacak kişilerde (öncelikliler), üst düzeyde eğitim bitirenler alt düzeydeki talep koşullarını sağlamaları durumunda talebe müracaat edebilirler. Son müracaat tarihi resmi tatile rastladığında bir sonraki iş günü başvurular kabul edilecektir. Müracaat tarihleri çakışan, aynı kamu kurum ve kuruluşunun birden fazla işgücü talebine durumu uyan iş arayanın, tercihi doğrultusunda sadece bir talebe müracaatı kabul edilecektir. Kuraya tabi olan işgücü taleplerine şartları uyan ve müracaatları kabul edilenlerin tamamı noter huzurunda kura çekimi için işverene gönderilir.

Kuraya tabi taleplere başvuran önceliklilerin tamamı kura çekilmek üzere, isim ve adresleri ile durumlarına ilişkin açıklayıcı bilgilerle birlikte, ayrı bir liste halinde kamu kurum ve kuruluşuna bildirilir. Yazılı veya sözlü sınava katılacak kişilere, yazılı veya sözlü sınavın yeri ve zamanı, talebi veren kamu kurum ve kuruluşu tarafından yazılı olarak bildirilecektir.

Öncelik hakkına sahip olanlardan, başvuruda bulundukları sürekli veya geçici işgücü talebine işverence davet edildikleri halde mücbir sebepler dışında icabet etmeyen, sınava katılmayan, işi reddeden veya kamuda sürekli işçi statüsünde işe yerleşenlerin öncelik hakkı ortadan kalkar. Öncelik hakkından ikinci kez yararlanılamaz.

KAMU KURUM VE KURULUŞLARININ SÜREKLİ (DAİMİ), GEÇİCİ İŞGÜCÜ TALEPLERİNE YAPILAN BAŞVURULARDA KİŞİLERİN ADRESE DAYALI NÜFUS KAYIT SİSTEMİNDE KAYITLI OLAN ADRESLERİ DİKKATE ALINIR. ANCAK, BAŞVURU SÜRESİ İÇERİSİNDE İKAMET DEĞİŞİKLİĞİ YAPAN ADAYLARIN İLGİLİ İŞGÜCÜ TALEPLERİNE BAŞVURULARI KABUL EDİLMEZ. TALEP ŞARTLARINA UYUP, BAŞVURU YAPAMAYAN ADAYLARIN BELGELERİ İLE BİRLİKTE MUĞLA ÇALIŞMA VE İŞ KURUMU İL MÜDÜRLÜĞÜNE MÜRACAAT ETMELERİ GEREKMEKTEDİR. KURA ÇEKİLİŞİ MARMARİS 3. NOTERLİĞİNDE 10/03/2016 TARİHİNDE VE SAAT:10:00-12:00 SAATLERİ ARASINDA YAPILACAKTIR.


Meslek Bilgileri
Meslek Deneyim (Yıl) Öğrenme Türü
Temizlik Görevlisi Pratikten
Kura Bilgileri
Kura Yeri Kura Tarihi Kura Saat Dilimi
MARMARİS 3. NOTERLİĞİ 10.03.2016 Öğleden Önce (09:00 - 12:00)

Çalışma Adresi Bilgisi

Yer : Yurtiçi
Çalışma Adresi : DENİZ K. KOM. AKSAZ ÖZEL EĞİTİM MER. KOM /
KÖYCEĞİZ
MUĞLA / TÜRKİYE

Tercih Edilen İkametgah İlçeleri :KÖYCEĞİZ

İrtibat Bilgileri
Adı Soyadı
Ünvanı
Telefon No 0252 421 04 51
E-Posta
Diğer Bilgiler
İşveren Türü Kamu
Toplam Açık İş Sayısı 35
İş Sözleşmesi Tipi Belirli Süreli (Geçici)
Çalışma Şekli Tam Süreli

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.