Ev Hanımları Evden Ütü Yaparak Para Kazanabilirsiniz

 Yine özellikle hanımları ilgilendiren bir ek iş ilanı ile karşınızdayız. Son dönemin revaçta işlerinden ütü yapma işi ile sizde evinizde kendi ütünüzü ve elektriğinizi kullanarak (çalışma gideri) para kazanabilirsiniz. Özellikle büyük caddelerde ve alışveriş merkezlerinde bulunan ütü dükkanlarının işini evinizden yapabilirsiniz. Evde ütü işini sadece hafta sonları da yapabilirsiniz. 2016 Evlere ütü işi veren firmalar aslında işini temiz ve hızlı yapan elemanlar aramaktadır.  Evlere ütü işi veren firmalara nasıl ulaşacağınızı ve evde ütü işinden ne kadar para kazanacağınızı aşağıda anlatmaya çalışacağınız.

 Evde ütü işi yaparak para kazanmak isteyen hanımlar öncelikle kaç saatte kaç parça ütü işi yapabileceğinizi test etmeniz gerekmektedir. Gerçi ortalama ev halkının giyeceklerini ütüleyen bir ev hanımı bunu zaten biliyordur. Evlere ütü işi veren firmalar ev hanımlarına talep ettikleri kadar parça ürünü evlerine bırakıp teslim saatinde geri almaktadırlar. Sepetlerde yada kutularda gelen ürünler ütülendikten sonra askılı bir biçimde geri alınmaktadır. Hatta bazı büyük parçalar naylon poşete sarılı bir şekilde geri istenebilir.

evlere-utu-isi-veren-firmalar
Evlere Ütü İşi Veren Firmalar

 Evlere ütü işi veren firmalar parça başına ödeme yapmaktadır. Bir ev hanımı evden ütü işi yaparak ne kadar para kazanacağını düşünürken bunu ütü kalitesine ve belirli sayıda parçanın teslim süresine göre hesaplayabilir. Kimi parçalar 1 TL karşılığı ütülenirken kimi parçalar 4 TL'ye ütülenmektedir. Evde ütü işi yapmak isteyen ev hanımları yaşadığınız semt ve çevresindeki
kuru temizlemecilere başvuru yapabilir yada aşağıdaki yorum bölümünden e-postanızı paylaşarak firmaların size teklifte bulunmasını isteyebilirsiniz. Örneğin lüks bir semtte oturuyorsanız yorum bölümünde paylaştığınız iletişim bilgilerinize mutlaka geri dönüş sağlanacaktır.

 Evde ütü yapma işini alacağınız bir diğer taktik ise bulunduğunuz apartman girişine ilan yapıştırmanız olacaktır. Yada mahalle marketinin camına ütü işi yapabileceğinizi belirtebilirsiniz.

 Aşağıdaki yorum bölümünden E-posta adresinizi yazarak firmaların size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Lütfen telefon bilginizi paylaşmayınız. Evlere ütü işi veren firmalar daha çok e-posta ile iletişime geçeceklerdir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.