Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bilişim Elemanı Alımı

 2016 Gıda Tarım ve Hayvancılık bakanlığı memur alımı ilanı yayınlamıştır. Sözleşmeli kadroları için Bilişim personeli arayan bakanlık toplamda 6 kişilik memur alımı yapacak. Aşağıda bakanlığın personel alımı şartlarına ve başvuru tarihlerine ulaşabilir sizde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

GIDA TARIM VE HAYVANCILIK BAKANLIĞI MEMUR ALIMI ŞARTLARI


- Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde yazılı genel şartları haiz olmak
- Herhangi bir sağlık problemi olmamak,
- Erkekler için askerliğini bitirmiş olmak ilk aranan şartlar arasında yer almaktadır.
- Hizmetin gerektirdiği niteliklere, muhakeme yeteneğine, temsil kabiliyetine ve genel kültüre sahip yoğun iş temposuna ayak uydurabilen ve takım çalışmasına yatkın olmak.
kamu-memur-alimi
Bilişim Personeli Alımı

BAŞVURU ŞEKLİ


Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Sözleşmeli Personel Alımı 2016, Başvurular; 03.02.2016–18.02.2016 tarihleri arasında www.tarim.gov.tr adresinde bulunan "Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu" nun doldurulmasından sonra fotoğraf yapıştırmak ve imzalamak suretiyle aşağıda belirtilen belgelerle birlikte 18.02.2016 tarihi akşam
mesai bitimine kadar ( Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı Bilgi İşlem Dairesi Başkanlığı Eskişehir Yolu 9.Km Lodumlu Çankaya / ANKARA ) adresine elden teslim etmek veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla yapılabilecektir. Postada meydana gelebilecek gecikmeler nedeniyle zamanında ulaşmayan başvurular ile belgesi eksik olanların başvuruları kabul edilmeyecektir.

İSTENEN BELGELER

- İş Başvuru Formu (Fotoğraflı ve imzalı ) ve 1 fotoğraf,
- Lisans Diploması veya okul çıkış belgesinin aslı veya noter onaylı sureti ( Belge aslının ibrazı halinde fotokopisi kurumumuzca onaylanabilecektir.),
- Erkek adaylar için askerlik durumunu gösterir belge,
- GENEL ŞARTLAR bölümünün (d) maddesinde belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge (mesleki tecrübe sürelerinde; Lisans mezuniyeti sonrasındaki hizmetler dikkate alınacaktır)
- En az iki güncel programlama dilini bildiğini gösterir belge
- Her bir pozisyon için ÖZEL ŞARTLAR bölümünde istenilen sertifikalar ile tecrübe veya deneyimi gösteren belgeler.

Alımlarla ilgili daha fazla bilgi almak isteyen adaylar kılavuzu inceleyebilir ve daha fazla bilgi alabilirler.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.