Kamuda Sanatçı Alımı Yapılacak

 Kamu kurumları her zaman masa başı memur alımı yapmazlar. Mersin Devlet Opera ve Balesi genel müdürlüğü 2 kişilik sanatçı personel alımı yapacaktır. Sözleşmeli kadrolar için alımı yapılacak sanatçılarda aranan yetenekler ve şartlar hemen aşağıda sıralanmıştır. Sizde memur alımı ilanlarını sitemizde takip ederek farklı pozisyonlarda kamuda olanaklarına ulaşabilirsiniz. Türk Uyruklu Misafir Sanatçı Çalışma Grubunda Temsil/Gün Başına pozisyonunda sözleşmeli Orkestra Sanatçısı (Korno-Keman) alınacaktır.

SANATÇI ADAYLARDA ARANAN NİTELİKLER


- Sınava katılacak adaylarda 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48. maddesinin birinci fıkrasının (a) bendinin (1), (2), (3), (4), (5), (6) ve (7) numaralı alt bentlerinde belirtilen genel şartlar ile birlikte aşağıda belirtilen özel şartlar aranır.

kamu-memur-alimi
Sanatçı Memur Alımı

- Yükseköğretim Kurumu bünyesinde müzik ve sahne sanatları eğitimi veren fakülte, akademi ve konservatuarlardan lisans düzeyinde öğrenim görüyor olmak ya da mezun olmak,

MEMUR ALIMINDA İSTENİLEN BELGELER


1- Diploma Örneği,
2- 2 adet
Fotoğraf,
3- Nüfus Cüzdan Fotokopisi,
4- Başvuruda bulunacağı enstrüman/enstrümanları belirten dilekçe

Devlet Opera ve Balesi Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı 2016 ilanı için başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 17 Şubat 2016'dır. İlana  şahsen ya da posta yolu ile başvuru yapılabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.