Karayolları Genel Müdürlüğü Personel Arıyor

 Karayolları genel müdürlüğü yeni memur alımlarını bölge müdürlüklerinde yapmaya devam ediyor. Engelli kadroları için personel arayan Karayolları iş ilanı detaylarına hemen aşağıda ulaşabilir sizde başvuru tarihleri arasında şansınızı deneyebilirsiniz. Engelli memur alımı yapan kamu kurumlarının personel alımı haberlerini sitemizde yayınlamaya devam edeceğiz. DPB Karayolları genel müdürlüğü için yayınladığı ilanda Ankara, Bolu, Sapanca, Gelibolu , Havsa ve Kırklarelinde çalışacak engelli personel alımı yapacaktır.

 Karayolları genel müdürlüğü personel alımlarında sürekli daimi alımlar yapmakta ve en az lise mezunu olma şartı aramaktadır.

karayollari-personel-alimi
Karayolları Genel Müdürlüğü Memur Alımı

KARAYOLLARI PERSONEL ALIMI ŞARTLARI  • - EKPSS'ye Girmiş Olmak
  • - Başvurulacak yerin il ve ilçelerinde ikamet ediyor olmak
  • - İŞKUR Sistemine kayıtlı olmak


Karayolları Genel Müdürlüğü Engelli Memur Personel Alımı 2016 ilanına başvuracak kişilerin EKPSS ye girmiş olmaları yetiyor. Yani herhangi bir EKPSS puan şartı bulunmamaktadır. Tek yapılması gereken bu ilanlara İŞKUR Sistemi üzerinden başvurmak ve başvurulan yerde ikamet ediyor olmak. Aşağıdaki yorum bölümünden kamu kurumlarında engelli memur alımları hakkındaki düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

1 yorum:

  1. Ooof of iş yokmu iş mobilya imalat ustası varmı ihtiyaç 5426588465

    YanıtlaSil

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.