LCW Yeni İş İlanları Yayınlıyor

 LCW 2016 yeni iş ilanlarını yayınlamaya devam ediyor. Hazır giyim sektörünün öncü oyuncularından LCW çeşitli kadrolarda personel alımları yapacaktır. Kendi insan kaynakları sitesinde yayınladığı iş ilanlarına LCW iş başvuru formunu kullanarak sizde CV bilgilerinizi iletebilirsiniz. Türkiye geneli şubeleri için tecrübeli-tecrübesiz personeller arayan LC waikiki özellikle genç giyim sektöründe en fazla iş olanağı yaratan mağazalara sahip. Kasiyer, satış personeli, depocu, temizlik elemanı, mağaza müdürü ve hatta güvenlik görevlisine kadar çeşitli kadrolarda personel arayan LCW iş başvurusu yapacak arkadaşları beklemektedir.

 LCW iş başvurusu yapmak için yukarıdaki bağlantımızdan insan kaynakları departmanına ulaşabileceğiniz gibi şubelerde dolduracağının iş başvuru formu ile de iş olanaklarına ulaşabilirsiniz. Ayrıca LCW özellikle üniversite öğrencileri için part-time personel alımları da yapmaktadır. Giyim mağazaları özellikle bayram ve özel günlerde yarı zamanlı personel çalıştırmaktadır.

lcw-2016-is-basvurusu
LCW Personel Alımları

 LCW halihazırda 24 bin çalışanına ek yeni elemanlar aramaktadır. Bu kadar fazla çalışana sahip giyim mağazası şubelerinde sizde iş olanaklarına ulaşabilirsiniz. Aşağıda LCW mağaza müdürü alımı şartlarına ve detaylarına ulaşabilir sizde başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.

LCW PERSONEL ALIMI ŞARTLARI


– Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun,

– İş hukuku, SGK ve çalışma mevzuatı ile ilgili son yasal düzenlemelere uygulama düzeyinde hakim,

– Benzeri bir pozisyonda en az 5 yıl yönetici
olarak çalışmış,

– Axapta Borax Bordrolama programını bilen,

– Tercihen ERP programlarından birini uygulama tecrübesi olan,

– Tercihen İngilizce bilen,

– Ms Office programlarını iyi derecede kullanabilen,

– Erkek adaylar için askerlik görevini tamamlamış olmak gibi genel nitelikler ilana başvuruda bulunacak olan adaylardan aranmaktadır.


İŞ TANIMI


– ERP kapsamında projeleri yönetmek ve sonuçlandırmak,

– İş ve Sosyal Güvenlik mevzuatı kapsamında işyerlerinin çalışmasını sağlamak ve değişiklikleri uygulamaya almak,

– Çalışma mevzuatı ile ilgili talep edilen konularda görüş beyan etmek ve uygulamaya alınmasını sağlamak,

– Maaş ödemelere ilişkin bankalardan teklif almak ve gerekiyorsa banka değişikliği sürecini yönetmek,

– Özel Sağlık Sigortası ve Bireysel Emeklilik Sigortası ile ilgili görüşmeleri yapmak ve sonuçlandırmak,

– Personelin İşe giriş-çıkış, SGK ve özlük işlemleri ile ilgili Resmi Kurum veya Kuruluşlara gerekli bildirimlerin yapılmasını sağlamak,

– Personelin maaş, prim, avans, yıllık izin, kıdem tazminatı, fazla mesai gibi özlük hakları ile ilgili puantaj ve hakkediş tahakkuklarının doğru yapılarak ödemelerin yapılması sürecini yönetmek,

– Personel maaş hesaplarının doğruluğunu temin için dönemsel mutabakatlar yapmak,

– İşe alınan personelin iş akdinin yapılması ve ayrılan personelin iş akdinin sona ermesi sürecini, yasal mevzuata uygun olarak yönetmek,

– Engelli personel istihdamı ile ilgili süreçleri yasal mevzuata uygun olarak yönetmek,

– Alt İşveren ve Taşeron Firmalar ile görüşmeleri yürütmek ve çalışılan firmaların yasal bildirimlerini kontrol etmek gibi görevlerdir.

 LCW personel alımlarından yararlanmak için yukarıdaki bağlantımızı kullanabilirsiniz. Aşağıdaki yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı eksik etmeyin lütfen.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.