Maliye Bilişim Personeli Alımı Yapacak

 Maliye Bakanlığı sözleşmeli bilişim personeli alımı yapmak için ilan yayınlamıştır. Muhasebat genel müdürlüğü kadrolarında görevlendirmek üzere aşağıdaki şartlar doğrultusunda KPSS puanı ile bilişim personeli alımı yapılacaktır. Kamu kurumlarında memur olmak isteyen arkadaşlar sizde başvuru tarihleri arasında bu fırsatı değerlendirebilirsiniz.

Maliye Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı 2016 ilanına Fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da bunlara denkliği Yükseköğretim Kurulunca kabul edilmiş yurt dışındaki yükseköğretim kurumlarından mezun olanlar başvurabilirler.

maliye-is-basvurusu
Maliye Bilişim Personeli Alımı

MALİYE ALINACAK PERSONEL RAKAMLARI


- Bilişim Personeli : 5 Kişi

BAŞVURU ŞARTLARI


- 657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları haiz olmak
- Üniversitelerin yukarıda yazılı bölümlerinden mezun olmak
- Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin
yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda en az 3 yıllık mesleki tecrübeye sahip bulunmak

Maliye Bakanlığı Sözleşmeli Bilişim Personeli Alımı 2016 ilanına başvurular 01/03/2016 - 18/03/2016 tarihleri arasında http://www.muhasebat.gov.tr adresinde bulunan "Sözleşmeli Bilişim Personeli İş Talep Formu"nun doldurulmasından sonra, fotoğraf yapıştırılmak ve imzalanmak suretiyle aşağıda sayılan belgelerle birlikte, en geç 18/03/2016 tarihine kadar Muhasebat Genel Müdürlüğüne (Maliye Bakanlığı Muhasebat Genel Müdürlüğü M Blok Merkez Personel Şubesi 2. Kat 214 Nolu Oda İlkadım Caddesi TBMM Karşısı Dikmen/ANKARA) elden teslim edilmek veya son başvuru tarihinde anılan adreste olacak şekilde postayla gönderilmek suretiyle yapılacaktır. Sizde aşağıdaki yorum bölümünden Maliye memur alımları ile ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder

Yorumlarınızı ve Düşüncelerinizi bizimle paylaşın.